באזזנט

תמונה – ארכיון ערוץ 1

הראשונה לזהות

צפו: איילה חסון חושפת את בנט

השקרים של בנט

בראיון לעמית סגל טען יו"ר 'ימינה' נפתלי בנט כי החליט להקים ממשלת שמאל עם לפיד והערבים רק לאחר שלא צלח הניסיון להביא 2 עריקים ולהקים ממשלת ימין עם נתניהו.

העיתונאית ומגישת הטלוויזיה איילה חסון חושפת הבוקר קטע מתוך דיווח שלה לפני כחודשים בערוץ 13, שם היא משרטטת במדויק את המהלך של לפיד ובנט להפלת ממשלת הימין בראשות נתניהו. צפו

ח"כ בצלאל סמוטריץ הגיב על הסרטון: "כמו שטענתי לכל אורך מערכת הבחירות בנט תכנן הכל מראש ושיקר לכל אורך מערכת הבחירות והתקופה שבה המנדט היה בידי נתניהו. בנט סגר הכל מראש עם לפיד ועשה הכל כדי לטרפד את ממשלת הימין שאפשר היה (ואפשר עוד היום!) להקים. לא נשכח ולא נסלח."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.