באזזנט

תמונה – ארכיון מפלגת מרצ

צפו

זהבה גלאון: ליברמן באוצר זו סכנה

תגרום להפלת ממשלת לפיד בנט?

רגע לפני השבעת ממשלת לפיד בנט וערבים, יו"ר מרץ לשעבר זהבה גלאון יוצאת במתקפה חריפה נגד מינוי ליברמן לתפקיד שר האוצר בממשלה הבאה: "‏ולמי שלא צפה בראיון בחדשות 13 למה שליטה של ליברמן באוצר זו סכנה מומלץ לקרוא את הכתבה המלאה שפורסמה בדה מרקר". צפו בקטע

בראיון להילה קורח תקף רולניק: "לליברמן יש שרשרת פרשיות מאוד חמורות, והשאלה, קודם זה שלא הוגשו כתבי אישום זה שערורייה שגם את זה צריך לחקור. לא ייתכן מצב שבו ממנים מישהו שהוא שר האוצר שעד היום לא הסביר לנו איך הבת שלו בגיל 21 הפכה למולטי מיליונרית, לא הסביר לנו את האגדה שקיבל 3 מיליון דולר מבנק אוסטרלי והוא אמר שהוא עזר להם להוריד את שער הרובל זה אחד הדברים הכי מצחיקים שאפשר לעלות על הדעת".

עוד תקף רולניק: "מה שהכי חמור זה, אתה רואה את יאיר לפיד שאמר שהוא בא להילחם בשחיתות, אתה רואה מירב מיכאלי, אתה רואה את ניצן הורביץ, פשוט פתחו מכבסה לליברמן נירמלו את סוג ההתנהלות הזאת".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.