באזזנט

תמונה – ישראל דמוקרטית

משהו חדש מתחיל

אהוד ברק מאיים על תומכי נתניהו: "ראו הוזהרתם"

איום על עמית סגל וינון מגל?

על רקע הקמת ממשלת שמאל המסתמנת בראשות בנט, ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק מפרגן לבנט על נאומו התקיף נגד נתניהו ומאיים על תומכיו.

"הופעה מצוינת ומעוררת אמון של בנט. ראה״מ המיועד – קורא לשפיות ומזהיר מ׳אדמה חרוכה׳. ראיון מוטרף ופתטי של נתניהו, משלם מס שפתיים לנורמליות ומסית ׳להיכנס בהם!׳ הניגוד – מצמרר ומסוכן. כל מי שממשיך לתת לנתניהו גב: שופר, פרשן או פוליטיקאי – יישא גם באחריות. ראו הוזהרתם", צייץ ברק.

העיתונאי ישראל כהן תקף: "א. אמור לי מי חבריך…. נדמה לי שבנט היה מוותר על ההגנה של אהוד ברק. היא לא מועילה ואף מזיקה לו, וודאי בקרב הקהל הטבעי שלו ימין-מסורתי-דתי. ב. ״ראו הוזהרתם״, מה בדיוק מזהיר אהוד ברק? שמי שיתן לביבי גב יצטרך אבטחה? האם אין פה איום מרומז?"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.