באזזנט

תמונה – צילום ערוץ 20

תם עידן

אראל סגל לנתניהו: "למה אתה צריך את זה?"

במהלך ראיון עם ראש הממשלה נתניהו על הדרמה הפוליטית, מגיש הטלוויזיה בערוץ 20 והעיתונאי אראל סגל, הזיל דמעות כששאל את נתניהו למה הוא צריך את זה.

"למה אתה צריך את זה? תראה, הצלת אותנו בקורונה זה ברמה של נס תנ"כי, והרדיפה שלך היא כמעט מקראית, למה אתה צריך את זה? אתה לא מרגיש לפעמים כפיות טובה של העם הזה? אני לא אומר שתזרוק את העם הזה חס וחלילה, אין לך רגע שאתה בא ואומר קיבנימט, סליחה אדוני על המילים, אני יכול לעשות מאה מיליון דולר בשנה רק מדירקטוריונים והרצאות".

רה"מ נתניהו הגיב: "אם אתה מחפש את הכרת הטוב בפוליטיקה, תמצא יותר את עקירת הטוב זה מה שקורה כרגע, עוקרים את הטוב ומחליפים אותו ברע ובמסוכן, אני חרד לגורל המדינה".

צפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.