באזזנט

תמונה – טוויטר

חילופי שלטון

בזכות בנט: עו"ד של תמימי נכנסת לכנסת

הלם בימין

במסגרת החוק הנורבגי, עו"ד גבי לסקי, מי שייצגה את הצעירה הפלסטינית עהד תמימי, תכהן כחברת כנסת מטעם מפלגת מרצ בממשלת לפיד ובנט החדשה.

ח"כ עמיחי שיקלי מימינה תקף: "מפלגה ציונית ללא ספק. תגידו שלום לשותפה החדשה של בנט וגדעון. גבי לסקי, סנגוריתם של שונאי ישראל, שצפויה להיכנס לכנסת במסגרת החוק הנורווגי מטעם מרצ. לאן נוליך את החרפה."

כתב ישראל היום גלעד צוויק תקף: ‏"גבי לסקי, ייצגה את עהד תמימי, שנקטה באלימות כלפי לוחמי צה"ל והביעה תמיכה ברצח ישראלים, לרבות פיגועי התאבדות"

"לסקי ייצגה את גוש שלום בעתירה להחרמת מוצרים מההתנחלויות. כחברת הפורום היהודי-ערבי במרצ צידדה בריצה משותפת עם אחמד טיבי – דה-ציוניזציה בפועל של מרצ. ממחר – ח"כית בממשלת בנט".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.