באזזנט

תמונה – תאגיד כאן 11

זעם ברשת

למרות ההסתה: השיח' אלבאז מלוד ישוחרר ממעצר

הסתה לרצח?

ביהמ"ש השלום בראשון לציון דחה את בקשת המשטרה להאריך בחמישה ימים את מעצרו של השייח יוסף אלבאז מלוד והורה לשחררו למעצר בית כבר מחר.

בדיון אמר השופט: "מחומרי החקירה שהוצגו לפני התרשמותי היא שאין מדובר בדברי ביקורת לגיטימיים, אלא דברי הסתה והפיכתן לכלי להפצת השנאה והרוע , אך יחד עם זאת, פעולות החקירה אינן ברות שיבוש וניתן להמשיך בחקירה כשהוא במעצר בית"

בית המשפט קיבל את בקשת המשטרה לעיכוב שחרורו עד מחר, כדי שתוכל לערער על החלטת השופט שהורה על שחרורו.

העיתונאי שרון גל זעם בתגובה: "בא לי לצייץ את הקריאה שקוראים במגרשי הכדורגל כלפי שופטים – אבל אשמור על איפוק. מה נהיה פה???"

בפוסט שפרסם אלבאז לפני מספר ימים בחשבון הפייסבוק שלו, הוא צירף קטע קשה לצפייה מסרט אמריקני בו נראה נהג רכב נוקם בשוטרים ושורף אותם בחיים: ״הדרך הטובה ביותר להתמודד עם חוסר צדק״

تحملوني …….أفضل طريقة للتعامل مع الظلم …….

Posted by ‎يوسف الباز‎ on Tuesday, June 15, 2021

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.