באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

כך זה נראה

מביך: שר החוץ לפיד התבלבל בדגל ארה"ב

הרשת צוחקת

שר החוץ וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד פרסם פוסט ברכה לתושבי ארצות הברית החוגגים את יום העצמאות ופרסם בטעות דגל של ליבריה במקום של ארה"ב. לאחר מספר דקות הציוץ הוסר והברכה פורסמה מחדש ללא הדגל האמריקני.

"245 שנות שגשוג, חירות, וחופש. מזל טוב לידידתנו הטובה ביותר, אמריקה. אין לישראל בת ברית קרובה מארהב ואין לארהב חברה טובה מישראל", צייץ לפיד.

יאיר נתניהו הגיב בלעג: "איזה חמוד שר החוץ וראש הממשלה בפועל שלנו יאיר לפיד. לכבוד יום העצמאות של אמריקה הוא שם אימוג׳י של הדגל של המדינה האפריקנית ליבריה".

יועצו של נתניהו טופז לוק הגיב: "לא ידעתי שחוגגים בליבריה את יום העצמאות האמריקאי…יחסי ישראל-ארה״ב בידיים טובות עם מישהו שאפילו לא מכיר את דגל ארה״ב "

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.