באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

לא מאמין לעצמו

צפו: בנט לועג לראש הממשלה נתניהו ומתבלבל

הרשת צוחקת

במהלך מסיבת עיתונאים על משבר חוק האזרחות והסירוב של הליכוד והחרדים להצביע עם הקואליציה, תקף בנט את יו"ר האופוזיציה בנימין נתניהו והזכיר לו שהוא הצביע בעד ההתנתקות, בנט אף כינה אותו בטעות ראש הממשלה, שרת הפנים שקד הייתה שם כדי לתקן אותו.

ראש הממשלה לשעבר נתניהו תקף את בנט: ‏בנט רוצה ״ללכת עם ולהרגיש בלי״. הרי כדי להיות ראש ממשלה עם 6 מנדטים, בנט בישל דייסה. הוא נתן למרצ, נתן לרע״מ, נתן ללפיד, נתן למפלגת העבודה, ולמי לא נשאר? לימין לא נשאר.

לסיום תקף נתניהו: "בנט, הקמת ממשלה? אמרת שהיא ציונית, ״10 מעלות ימינה״. אז בבקשה. תוכיח".

העיתונאי אבישי בן חיים תקף: ‏"כל פעם שאזרח שהדמוקרטיה חשובה לו רואה את בנט הוא חייב לזכור: הסיבה שהאיש הזה הגיע לשלטון, היא חוסר המוסריות הקיצוני שלו וחוסר הכבוד שלו לבחירה הדמוקרטית של העם.

הבן אדם הציב עצמו לבחירה לראשות ממשלה, הובס עם 7 מנדטים מביכים בלבד, אז הוא החליט לסחוט ראשות ממשלה ממי שייתן לו. בושה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.