באזזנט

תמונה – טוויטר גיא לרר

אין לגליזציה

גיא לרר: "ממשלת שינוי? ממשלת שריעה"

רע"מ נגד

מגיש הטלוויזיה גיא לרר זועם על כישלון הקואליציה בראשות בנט ועבאס, להגיע להסכמות ולשכנע את מועצת השורה האיסלמית של רע"מ, להצביע בעד חוק הלגליזציה של קנאביס רפואי שהגישה ח"כ שרן השכל מתקווה חדשה.

בציוץ שפרסם ועורר תגובות רבות תקף לרר באכזבה: "ממשלת שינוי? ממשלת שריעה".

עוד תקף לרר: "אופוזיציה שיודעת רק להרוס – חוברת לקואליציה שמסתבר שנשלטת על ידי חוקי השריעה ל(עוד) יריקה מפוארת בפרצופו של הרוב הליברלי בישראל. קואליציה ואופוזיציה שהמכנה המשותף הבולט שלהם הוא פעולה אקטיבית נגד רוב מצביעיהן".

שר האוצר לשעבר ישראל כץ תקף את ההישענות של הקואליציה על מועצת השורה: "גורם בכיר בקואליציה: ממתינים להחלטת מועצת השורה של התנועה האיסלמית בנושא חוק הקנביס של שרן השכל. לקרוא ולא להאמין."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.