באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

ללא יהודים

בגלל הר הבית: רע"מ מאיימים על שותפיהם בקואליציה

התנועה האסלאמית ורע"מ מגיבים בחריפות נגד עליית יהודים להר הבית במהלך צום תשעה באב.

"מזהירים מפריצת מתנחלים וחברי כנסת למסגד אל אקצא ומהפרות הסדר החמורות שעלולות להביא למלחמת דת באיזור. לא נקבל תפילות ושירת התקווה ברחבות המסגד שבבעלות איסלאמית מלאה בכל ה-144 דונמים שלו", נמסר בהודעת רע"מ והתנועה האיסלמית.

העיתונאי מוחמד מג'אדלה דיווח ציטט בכירים ברע"מ שזעמו על שותפיהם לקואליציה שעלו להר הבית: "מי בקואליציה שמאפשר כניסת חברי כנסת מסיעתו לרחבות מסגד אל אקצא כדי לקבל נקודות זכות בציבור שלו, שלא יצפה מאיתנו להתחשבות והבנה."

גם ממשלת ירדן הצטרפה לגינויים על עליית היהודים להר הבית: "ישראל מפרה את התחייבויותיה במעמדה ככוח כובש במזרח ירושלים".

ח"כ איתמר בן גביר הגיב: "שימו לב מי מאיים! השותפים של נפתלי בנט!!! בכל מדינה נורמלית מי שמאיים על אזרחים ועושה זאת בשיטה של מאפיה מגרשים אותו החוצה.רק בישראל הם יכולים להיות חברי פרלמנט. בושה!"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.