באזזנט

תמונה – שמעון ריקלין

מה דעתכם?

כשירושלים בוערת: השר יאיר לפיד יצא לנופש

באנו לעבוד?

אחרי שראש הממשלה בנט יצא לנופש בסוף השבוע בצפון, שר החוץ וראש הממשלה החליפי יאיר לפיד מעורר ביקורת חריפה ברשתות החברתיות ובממשלה בעקבות התיעוד שפורסם בו הוא נראה מגיע לנופש באחד מיישובי הצפון בזמן השריפות הקשות בהרי ירושלים והצורך בסיוע בינלאומי לכיבוי השריפות.

העיתונאי שמעון ריקלין תקף: "לפיד יצא לחופשה במושב נטועה. לא רחוק מהיכן שבנט נפש בשבוע שעבר. עכשיו אני מבין למה קוראים ללפיד החליפי של בנט. אחד נופש השני מחליף אותו בנופש. באו לעבוד :)"

העיתונאי ינון מגל תקף: "‏הארץ עולה באש והוא מצייץ הודעות תמיכה מהג'קוזי בצימר.. נזכר מה הם עשו לנתניהו באסון הכרמל. זה פשוט לא יאמן מה שקורה פה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.