באזזנט

תמונה – אבי אוחיון לע"מ

מבויים?

תמונה ראשונה מארה"ב: בנט עטור בתפילין וטלית

רגע לפני פגישתו המדינית עם נשיא ארה"ב ביידן, לשכת ראש הממשלה הפיצו תמונה של בנט כשהוא עטוף בטלית ותפילין בחדר המלון בו הוא שוהה בוושינגטון שבארה"ב.

העיתונאי החרדי איתי גדסי צייץ בהתרגשות: ‏"בנט פותח את היום בתפילה, בוושינגטון. לא היינו רואים תמונות כאלו אצל נתניהו". העיתונאית ארהלה שטרנבך הגיבה לגדסי: "גם ברלנד פותח ככה את היום, גם מוגרבי ומוטי אלון".

הגולשים ברשת לא אהבו את התמונה ותקפו: "גם לגלעד קריב הרפורמי יש כיפה".

העיתונאי החרדי אריה ארליך צייץ: "‏מה ששלו שלו. מעולם לא היה לנו ראש ממשלה שפותח את היום בתפילה עם טלית ותפילין. וכשזה קורה בוושינגטון מתווסף אפקט של "וראו כל עמי הארץ כי שם ה' נקרא עליך". דווקא לכן, מבאס שהתפקיד הושג במרמה ובשקר, תוך רמיסת רוב ההבטחות לבוחר וזניחת כל העקרונות. מגיע לנו ראש ממשלה מניח תפילין וישר".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.