באזזנט

תמונה – ערוץ 12

עימות באולפן

רינה מצליח: "עושה רושם שביידן קצת מזלזל בבנט"

בנט בארה"ב

אחרי דחיית פגישת נשיא ארה"ב ביידן ובנט בעקבות ההסלמה הביטחונית באפגניסטן, מגישת הטלוויזיה רינה מצליח מתחה ביקורת במהלך פאנל הפרשנים בערוץ 12 על הזלזול של הנשיא ביידן בבנט.

"אני רוצה להגיד, עושה רושם, אני אומרת בזהירות, עושה רושם שהנשיא ביידן קצת מזלזל בבנט", אמרה מצליח והקפיצה את דנה וייס וערד ניר.

מצליח הגיבה לוייס שהתפרצה לדבריה, "אגב מותר לי להגיד משהו שאתם לא מסכימים איתו. זאת התחושה שלי. ולמה? אתמול האירוע היה אירוע מתגלגל וקרו דבריםוהיום זה התייעצויות של אחרי".

עוד אמרה מצליח, "תקבע את המועד לפגישה. לדחות פגישה שוב ושוב זה לא מראה על יחס מכובד, זאת דעתי ואתם יכולים לא להסכים איתה".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.