באזזנט

תמונה – כאן 11 תאגיד השידור הציבורי

נפש יהודי?

סערה: שחקני הנבחרת הערבים מסרבים לשיר את ההמנון

הרשת סוערת

אלפי אוהדי נבחרת ישראל הגיבו בשריקות בוז רועמות לגול שהבקיע שחקן נבחרת ישראל הערבי מוניס דאבור, שמסרב לשיר את ההמנון הישראלי ואף תקף את ישראל במהלך מבצע שומר החומות.

איש התקשורת יבגני זרובינסקי תקף: "‏מצידי גם 350 גולים מול אנגליה. אחרי שהעביר מסר למאות אלפי ״מעריציו״ ולעוד כמה מיליונים (פלוס) בעולם – ״אל תחשבו שאללה מעלים עין ממבצעי העוולה, הוא רק ממתין ליום הדין" – בזמן מבצע שומר החומות (כשהמדינה פה היתה תחת מתקפה) – בושה שהחזירו אותו לשחק במדי נבחרת מדינת י-ש-ר-א-ל".

ח"כ איתמר בן גביר תקף: "‏הסתכלתי עכשיו בשידור בין ישראל לאוסטריה.כל הכבוד על הגול!!! יחד עם זאת מחזה מביש בעת שירת ההמנון. לפחות שלושה שחקנים ובהם דאבור והקפטן נאתכו לא שרים ולא מכבדים את ההמנון הלאומי. גועל נפש! ( נ.ב ושמח שאלפי אוהדים נעתרו לקראתי וכל עת שדאבור נוגע בכדור הם שורקים בוז- עם ישראל בריא)".

כתב ערוץ 20 אברהם בלוך הגיב: "בזמן 'שומר החומות', דאבור השתתף באמירות השקריות שישראל פוגעת באל אקצא. אלה אמירות שקריות שמובילות לטרור ופרעות, מאז שנת תרפ"ט. אדם כזה, עד שלא יחזור בו באופן נחרץ מאמירותיו, אינו ראוי להיות בנבחרת ישראל- וראוי לשריקות בוז מכל פטריוט ישראלי."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.