באזזנט

תמונה – שב"כ, דוברות המשטרה

הישג לשב"כ

צפו: כך נתפסו המחבלים שנמלטו מהכלא

התפתחות דרמטית

שוטרי מחוז צפון לכדו ארבעה מהמחבלים הנמלטים בכפר אום אל גאנם כשהם מסתתרים בחניון משאיות.

המחבלים נלכדו על ידי לוחמי הימ״מ בעקבות פעילות אינטנסיבית של שוטרי מחוז צפון, לוחמי משמר הגבול, צה״ל יחידות מיוחדות שב״כ ושב״ס אשר פעלו בשיתוף פעולה מסביב לשעון מערב חג ראש השנה.

כלל הכוחות פעלו בעצימות גבוהה ביצעו סריקות בשטחים פתוחים אספו כל פיסת מידע עד שהצליחו לחבר את הפאזל ולהגיע אל מיקומם של שני הנמלטים זקריה זביידי ומחמוד עראדה.

עד כה נעצרו 4 מהאסירים הנמלטים: זקריה זביידי, מחמוד עראדה, מוחמד עראדה ויעקב קאדרי.

החיפושים אחר שאר הנמלטים נמשכים.

‏חבר הכנסת איתמר בן גביר הגיב: "אני מברך את כוחות הביטחון שלכדו את ארבעת המחבלים הנמלטים. יחד עם זאת לא ברור לי מדוע לא הרגו אותם! משפטית: מדובר במחבלים רוצחים והחוק במקרה של סכנת חיים ממשית ברור. אסור לנו לסכן אף לא לוחם אחד, חובה היה להרוג אותם. מחבל שמת אף פעם לא ברח מהכלא".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.