באזזנט

תמונה – ערוץ 13

הסתה להמונים

תומכי טרור: כתב ערוץ 13 הותקף בהפגנת תמיכה במחבלים

בושה

כתב ערוץ 13 עלי מוגרבי הותקף במהלך סיקור הפגנת תמיכה של ערביי ישראל שהתקיימה מחוץ לבית המשפט בנצרת שם הובאו ארבעה מחבלים שנתפסו לאחר שנמלטו מהכלא.

ח"כ לשעבר וזוכה האח הגדול אורן חזן תקף: ‏"רואה את "קבלת הפנים" מחוץ להארכת המעצר של המחבלים הנמלטים ולא מצליח להבין איך לא עוצרים את כל החוגגים? הרי מדובר במחבלים מרצחים עם דם על הידיים ותמיכה בהם היא תמיכה פומבית בטרור ופעם אחרונה שבדקתי בישראל תמיכה בטרור היא עבירה על החוק! עצוב שכבר שכחנו מה קרה כאן ב שומר החומות…"

‏בפוסט שפרסם ח"כ איימן עודה בערבית הוא מביע תמיכה במחבלים: "אם 6 אסירים הצליחו להבקיע את הכלא הדחוק והאיתן, מיליוני העם הפלסטיני יעצרו את נשימות הכיבוש הזקן, והעם והאסירים ישתחררו".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.