באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

אפס הרוגים?

צפו: ח"כ טיבי מתפרץ ודורש מהמפכ"ל להתנצל

טיבי זועם

במהלך דיון סוער בועדת הכנסת על המהומות בערים המעורבות לפני מצבע 'שומר החומות', התפרץ ח"כ אחמד טיבי על המפכ"ל קובי שבתאי ודרש ממנו לחזור בו מאמירתו, שבתוך 4 ימים חוסלה אינתיפאדה, עם "אפס הרוגים".

המפכ"ל הגיב: "אני לא חוזר בי" והקפיץ את חברי הכנסת הערבים.

גם חבר הכנסת איתמר בן גביר זעם על מפכ"ל המשטרה שהציג מצגת בה נכתב, כי "הפרות הסדר התרחשו בעקבות אי שוויון".

גם ח"כ בן גביר תקף את מפכ"ל המשטרה קובי שבתאי על אמירתו ואמר, "כדאי שתתנצל על אמירתך באופן פומבי שלטפל בטרוריסטים משני הצדדים יהודים וערבים. אני לא מכליל את כל הערבים, אבל מוחמד חסונה שנהרג יצא לרצוח, לזרוק בקבוקי תבערה על יהודים והמשוואה הזאת שיהודים שבאו לעזור לומר עליהם טרוריסטים, זה רק תיגבר את הטרור. איפה פסיקת בית המשפט העליון שלא נותנים ווטו למי שמאיים באלימות."

לאחר הסערה בוועדה צייץ ח"כ טיבי: "לא ספר כמובן את מוסא חסונה ז׳ל בלוד ואת מוחמד כיוואן ז׳ל מאום אלפחם. גם המשטרה לא סופרת את הערבים. הרוג הוא רק יהודי לפי הגדרה."

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.