באזזנט

תמונה – צילם מסך ערוץ 13

הגזים?

בשידור חי: אברי גלעד מאחל למנוולת למות

שנוי במחלוקת

מגיש הטלוויזיה אברי גלעד שוב מעורר סערה ובמיוחד בקרב גולשי השמאל ברשתות החברתיות, לאחר שאיחל מוות בשידור חי בטלוויזיה, לחברת קונגרס האמריקנית אלכסנדריה קורטז שהוזילה דמעה לאחר שהצביעה נגד התקציב לכיפת ברזל.

"היא בוכה, כן יבכו כל אויבינו, ככה. תראי איזו מנוולת. באמת. היא בוכה על זה שאנחנו נקבל סיוע להגן על עצמינו. אין גבול לאנטישמיות, יאללה שתמות", חתם גלעד את דבריו וזכה לתגובה ממגישת התוכנית רותם ישראל.

עורך וואלה ברנז'ה דוד וורטהיים תקף: "לא ממש צופה בזה, אבל מי שכן, סיפר לי שאברי גלעד איחל הבוקר בשידור בערוץ 13 לחברת קונגרס אמריקאית (AOC) “שתמות״. לא מבין למה לא לוקחים אותו לערוץ 20 ופוטרים את הציבור מהסבל הזה".

מה דעתכם? צפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.