באזזנט

תמונה – צילום: שלומי אמסלם, לע"מ.

על חשבון נתניהו

לראשונה: לפיד הצטלם עם מלך בחריין

היסטוריה בבחריין

שנה לאחר חתימת הסכמי אברהם בידי ראש הממשלה לשעבר נתניהו, שר החוץ יאיר לפיד ניפגש היום לראשונה עם מלך בחריין חאמד בן עיסא אל ח'ליפה בארמונו.

בהודעה שפרסם לפיד לאחר הפגישה הוא לא הזכיר את נתניהו אדריכל הסכמי אברהם: "תודה למלך בחריין, הוד מעלתו, חאמד בן עיסא אל ח׳ליפה, על פגישה היסטורית, חמה ומלאת תקווה. המנהיגות וההשראה של המלך הובילו לשיתוף פעולה אמיתי והפגישה מתווה את הדרך להמשך היחסים".

העיתונאי ברק רביד צייץ: "היועצת הבכירה של שר החוץ לפיד תמי נשיא (מימין) העלתה את זה לסטורי לפני שעתיים במהלך הביקור הרשמי בבחריין. לעניות דעתי יש כאן הרבה טעם רע וזלזול במארחים (גם אם זו לא היתה כוונת המשוררת). בינתיים הפוסט הזה נמחק וטוב שכך"

העיתונאי אריאל אלחרר הגיב לתמונות ההיסטוריות מבחריין: "כשאני רואה את התמונות של לפיד בבחריין אני אומר תודה לנתניהו על הסכמי השלום שיזם בכהונתו."

צפו

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.