באזזנט

תמונה – דני שם טוב, דוברות הכנסת

ראש ממשלה ללא מצביעים

סקר מנדטים דרמטי: הליכוד מזנק, בנט וסער מתרסקים

עם פתיחת מושב החורף של הכנסת ושלושה חודשים לאחר הקמת הממשלה, מכון הסקרים 'דיירקט פולס' מפרסם סקר מנדטים דרמטי בו הליכוד מזנק ובנט מתרסק.

על פי הסקר, גוש הימין – חרדים שעמד על 52 מנדטים נשאר יציב עד כה ואף מתחזק ב- 6 מנדטים.

עוד עולה מהסקר, כמחצית ממצביעי ימינה ותקווה חדשה, שזכו ביחד ל- 13 מנדטים, נטשו אותן בחזרה לימין, מרביתם לליכוד ומנדט אחד לציונות הדתית.

במפלגות הקואליציה מהשמאל והמרכז יש יציבות יחסית. הבוחרים שלהן שבעי רצון מתוצאות הבחירות והיו מצביעים שוב לאותן מפלגות.

העיתונאי אבישי בן חיים הגיב לתוצאות הסקר: "אחוזי התמיכה של בנט(לא רק בסקר הזה) לא מאפשרים לאדם מוסרי ראשות ממשלה. אם יש לבנט כבוד לעם ישראל ולשיטה הדמוקרטית הוא צריך להתפטר ולהעביר את תפקיד ראש הממשלה ליאיר לפיד שמייצג ציבור מכובד."

המדגם נערך על ידי שלמה פילבר וצוריאל שרון באמצעות Direct Polls LTD, בתאריך ה- 3 באוקטובר, באמצעות מערכת דיגיטלית בשילוב פאנל, בקרב 701 משיבים בוגרים (18+) מכלל האוכלוסייה בישראל. טעות הדגימה הסטטיסטית 4.4%+- בהסתברות של 95%.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
לא הסכמת לקלון
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.