באזזנט

תמונה – פייסבוק יאיר לפיד

ההקלטות נחשפות

שקד נגד לפיד: הוא אדם שטחי

העיתונאי עמית סגל חושף במהדורה המרכזית ב'ערוץ 12' הקלטות משיחה פנימית שקיימה שרת הפנים איילת שקד עם פעילים פוליטים בימים האחרונים שם תקפה בחריפות את הממשלה בה היא מכהנת בתפקיד שרה בכירה.

בשיחה שנחשפה תקפה שקד, "לפיד שטחי ועושה לנו פיגועים מדיניים. לא בטוח שתיהיה רוטציה".

על גנץ אמרה שקד, "גנץ גרוע יותר מלפיד. הוא יפרק את העסק".

ח"כ גלית דיסטל אטבריאן הגיבה, "‏זאתי שכואבת לה הבטן מספרת שהשטחי מבצע פיגועים מדיניים ושהנוכל נאלץ לתקן את הנזק אם רק נשאר לו זמן אחרי שהוא עסוק בלעשות שולם בין ההיא שחושבת שהימין רצח את רבין לבין ההוא שהצביע פעמיים ועזב את קבוצת הוואטסאפ של המפלגה כי הם מטומטמים אבל לא מטומטמים כמו גנץ על פי מיכאלי. נורמלים".

‏מטעמה של שקד נמסר: הדברים נאמרו בשיחה סגורה בשעת כעס בעידנא דריתחא לאחר שפורסמו תדרוכים נגד השרה. השרה שקד מצרה על הדברים ומצטערת אם פגעו.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
להתראות בערב
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.