באזזנט

תמונה – רשתות חברתיות

הטרור הפלסטיני

תיעוד: מחבל חוסל בפיגוע דקירה בירושלים

זעם פלסטיני: מחבל פלסטיני נורה למוות בידי לוחמת מג"ב בפיגוע דקירה בשער שכם בירושלים.

‏הפצוע הישראלי פונה במצב בינוני לביה"ח שערי צדק בירושלים.

ברשתות החברתיות הפלסטיניות זועמים על חיסול המחבל כשהוא כבר שרוע על הקרקע.

השר עיסווי פריד ממרצ גינה את חיסול המחבל, "אם התמונה המשתקפת מהסרטונים משער שכם נכונה, לא מדובר רק בהפרה של הוראות הצבא והמשטרה, אלא גם במעשה שמבטא אדישות לחיי אדם שראוי שייחקר".

ח"כ איתמר בן גביר הגיב, "‏לכל המצקצקים, גם כשמחבל שוכב על הרצפה הוא מהווה סכנה ויכול להפעיל מטען חבלה. אני משבח את לוחמי מג"ב על פעילותם המהירה בנחישות ובמהירות, שהרגו את המחבל המתועב, וצריך שיהיה ברור לכולם, שמחבל שיוצא לרצוח יהודי יהרג במקום."

פעיל הימין יואב אליאסי הצל הגיב באיום, "הנה המתיוונים התחילו להכין את המזבח, להקריב את הלוחמת האמיצה כקורבן לאלוהי המוסריות המזויפת שלהם. תעזו לגעת בשערה מראשונה של הלוחמת ומה שהיה בסיפור אלאור אזריה יהיה בדיחה לעומת מה שיקרה עכשיו במדינה!".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.