באזזנט

תמונה – רשתות חברתיות

כך זה נראה

בושה: שופכות חומר ניקוי על חברה בכיתה וצוחקות

אלימות קשה: ברשתות חברתיות הופץ סרטון בו נראים חבורת תלמידים מתעללים בתלמידת בית ספר בתוך שטח בית הספר בבאר שבע,

בתיעוד הקשה שפרסם העיתונאי אלמוג בוקר, תועדו התלמידות כשהן שופכות חומר ניקוי על תלמידת בית ספר, מברישות לה את השיער עם מטאטא וצוחקות.

מהמשטרה נמסר, בחקירה אשר מנוהלת במחלק נוער תחנת באר שבע עלה החשד כי אל הנערה ניגשו 3 תלמידים אשר שפכו עליה חומרי ניקוי שונים ובהם חומר חיטוי מסוג אקונומיקה, אז שפשפו את ראשה עם מטאטא. תוך כך הנערים צילמו את המעשה בכדי להעלותו לרשתות החברתיות. מהבוקר עוכבו לחקירה 2 חשודות כבנות 13 והיא נמשכת.

פקד יוני דסקלו קצין מחלק נוער באר שבע: מדובר באירוע חמור בו ביותר בו הושפלה נערה בעיני חבריה והכל לשם ביזוי ופרסום ברשת החברתית. נפעל למיצוי הדין עם המעורבים

‏ממשרד החינוך נמסר בתגובה: ״מדובר באירוע חמור וקשה, שיש בו חציה של כל קו אדום ופגיעה בכל נורמה התנהגותית המצופה מתלמידים במוסד חינוכי. לנוכח חומרת הדברים, התלמידים הפוגעים הושעו מבית הספר, והמשך לימודיהם בבית הספר מותנה״.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.