באזזנט

תמונה – צילום מסך טיקטוק

משפילים ומפרסמים

טרור הטיקטוק: ערבי נעצר בחשד להתחזות והתעללות

תושב בית חנינא בשנות ה-20 לחייו נעצר הבוקר לחקירה בחשד שהתחזה לשוטר, איים על אדם חסר ישע ברחוב שיעצור אותו, והפיץ את התיעוד ברשתות החברתיות

בתיעוד שהופץ ברשת נראה תושב מזרח ירושלים צוחק ומאיים על צעיר בעל מוגבלות חרדי שיעצור אותו על גניבת פחית קולה, בהמשך דרש החשוד לראות תעודת זהות.

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר פנה לממ"ז ירושלים ודרש: "לעצור מייד את האנטישמי, מקומו בכלא", בן גביר הוסיף כי "מדובר במתעלל סדרתי שבחר לפגוע ביהודים, להתעלל בהם ולזכות על חשבונם בתשומת לב ציבורית. המשטרה צריכה לעצור אותו, ולהושיבו בכלא" בן גביר הזהיר בפנייתו לממ"ז כי אם המשטרה לא תטפל באירועים כאלו ביד קשה, המצב יחמיר ומקרים כאלו יתגברו. "צריכים להעניש את האנטישמים הבזויים האלו שפוגעים ביהודים ולהרתיע אחרים מלבצע בעתיד מעשים דומים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.