באזזנט

תמונה – צילום מסך יוטיוב

"החליפי"

הלם: עובדי משרד החוץ לועגים לשר החוץ לפיד

וועד עובדי משרד החוץ פרסמו הבוקר סדרת סרטונים חדשים נגד השר הממונה עליהם יאיר לפיד במחאה על תנאי העסקתם.

בסרטון הראשון ששוחרר הבוקר לרשת, נראה לפיד מקבל עדכון מהעוזרת שהעובדים כועסים והוא מציע חיבוק בתמורה, "‏בוקר טוב לשר החוץ יאיר לפיד, ידעת שבלגיה והולנד משקיעות במערך החוץ שלהן פי 10 יותר מישראל?"

‏שצעון ריקלים לעג, "שיא שובר שיא. ועכשיו: עובדי משרד החוץ. כלומר העובדים של לפיד. הפיקו סדרת רשת שלועגת ללפיד על כך שכולו דיבורים ואפס מעשים. כזה דבר לא היה פה. מצד שני. לפיד הפופוליסט ביטל את חיפושי הגז בישראל. אז מה זה בשבילו שהעובדים שלו מסתלבטים עליו. בקטנה".

מוועד העובדים נמסר בתגובה: "צר לנו שאנו נאלצים להיאבק על תנאים הוגנים לעובדי מערך החוץ, שפועלים מתוך מסירות ומחוייבות להצלחת הדיפלומטיה הישראלית, תוך התמודדות עם אירועים מורכבים ומאתגרים. ככה לא מנצחים בחזית הדיפלומטית. אנו קוראים לשר החוץ יאיר לפיד להנחות את הדרגים המקצועיים למצוא פתרונות למצוקות החריפות שעמם אנו מתמודדים".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.