באזזנט

תמונה – פייסבוק

חוצפה לשיא

הלם: בייביסיטר מעשנת באנגים עם התינוק בחדר

הסיוט של כל אמא: זה קרה בשבוע שעבר, אם מצפון הארץ הזמינה שתי צעירות לשמור על הילדים שלהם, אחרי כמה ימים היא גילתה כי הצעירות העלו סרטונים לרשתות החברתיות כשהן מעשנות באנגים ליד הילד הקטן.

בפוסט שהעלתה האם היא כותבת בכאב, "הבחורה הגיעה בשעה 2 בצהרים לשמור על הבן שלי הקטן האור שלי בחיים! ילד בן שנתיים שאפילו אמא ברור לא אומר. יצאתי עם הבנות שלי הגדולות ובזמן הזה הם עישנו סמים עישנו וצחקו וגרמו לילד שלי חוויה שאין לה הסבר הצדק – זה פשוט רוע לב טהור התעללו בו נפשית ריגשית ואף גופנית הבחורה צילמה סרטונים ושלחה אותם בקבוצות."

עוד כתבה האם, "לפחות נשארה ילדה שפויה בדור הזה והיא זאת ששלחה לי את זה. כשהתקשרתי לאמא של אותה בחורה היא פשוט צרחה ואיימה עלי".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.