באזזנט

תמונה – ערוץ הכנסת

נגיף האומיקרון

כנסת עם קורונה: ליברמן ואמסלם נדבקו

נגיף האומיקרון ממשיך להתפשט לכל עבר. עם צאת השבת דיווח שר האוצר, אביגדור ליברמן, כי חלה אף הוא בקורונה. בנוסף אותר נגיף האומיקרון אצל חבר הכנסת מהליכוד, דוד אמסלם.

שר האוצר ליברמן אובחן עם הנגיף חמישה ימים בלבד לאחר שקיבל את המנה הרביעית של החיסון.

עם צאת השבת כתב ליברמן בטוויטר: "ערב טוב לכולם, במהלך השבת נמצאתי חיובי לקורונה. אני מרגיש טוב ואעבור את הבידוד בימים הקרובים בביתי שבנוקדים.

אמשיך להוביל מדיניות כלכלית אחראית גם מהבית, לעקוב אחר הנתונים ולתכנן צעדים קדימה".

ליברמן מצטרף לשורה ארוכה של חברי כנסת ושרים שאובחנו בשבוע האחרון עם הנגיף. שר החוץ יאיר לפיד, השר זאב אלקין, השר לביטחון הפנים עמר בר-לב, סגן השר עידן רול, חבר הכנסת אוסמה סעדי, חברת הכנסת אתי עטיה, חבר הכנסת אופיר כץ וחיים כץ מהליכוד, יואב בן צור מש"ס, ישראל אייכלר מיהדות התורהף חבר הכנסת יום טוב כלפון מימינה, חברת הכנסת אמלי מואטי מהעבודה ומיכאל ביטון מכחול לבן.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.