באזזנט

תמונה – צילום מסך

התחממות ביחסים

ארדואן מפתיע: בקרוב הנשיא הרצוג יבקר בטורקיה

נשיא טורקיה, ארדואן הפתיע הערב והצהיר כי נשיא המדינה, יצחק הרצוג יגיע בזמן הקרוב לביקור מדיני בטורקיה. הוא הוסיף כי אנקרה וירושלים כבר מתאמים את הפגישות.

ארדואן והרצוג נמצאים בקשר מאז האחרון הושבע לתפקיד נשיא המדינה בחודש יולי.

שיחה ראשונה ביניהם נערכה כשבוע לאחר השבעתו ובמסגרתה בירך ארדואן את הרצוג. בהודעות לאחר השיחה הדגישו הנשיאים את החשיבות בהמשך מגעים ישירים על מנת לשפר את יחסי ישראל-טורקיה.

השיחה הנוספת התקיימה בחודש שעבר לאחר שחרורם של בני הזוג מורדי ונטלי אוקנין שנעצרו בטורקיה באשמת ריגול. גם בשיחה הזו הדגיש ארדואן את חשיבות היחסים עם ישראל.

ארדואן
צילום מסך

כעת כאמור, הצהיר ארדואן על הפגישה המסתמנת, מה שיהיה צעד משמעותי בהתקרבות הפומבית בין המדינות.

ארדואן נמצא במצוקה פנימית בחודשים האחרונים לאור התרסקות ערך המטבע המקומי והמשבר הכלכלי החריף, פרשנים מצביעים על נסיבות אלו כגורם מהותי במסרים החיוביים שהוא מעביר כלפי ישראל והמערב.

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.