בשליחות ברק?

מקוששת קולות: הנכדה של רבין נפגשה עם אבו מאזן

תמונה – המחנה הדמוקרטי
חברי מפלגת "המחנה הדמוקרטי" נעה רוטמן ועיסוואי פריג' נפגשו הערב עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה. - נתניהו: "אם מישהו היה צריך עוד סיבה להצביע לליכוד..." - צפו בפוסט המלא

נועה רוטמן, מועמדת בכירה במפלגת 'המחנה הדמוקרטי' של אהוד ברק ומר"צ, נפגשה הערב עם יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה.

ראש הממשלה נתניהו הגיב בעמוד הטוויטר שלו על הפגישה, וציטט את עיתון הג'רוזלם פוסט שדיווח על קטעים מתוך הפגישה החסויה.

בפוסט שכתבה בפייסבוק היא תיארה את המפגש ואת המטרה היא רוצה להשיג: "נפגשתי הערב עם יו״ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה. פגשתי מנהיג מודאג מההקצנה בחברה הישראלית והפלסטינית, מחוסר התקווה ומהיעדר הדיאלוג, עם הבנה שלשני הצדדים אין בית אחר ואין שכנים אחרים ושיש לנו הרבה מה להפסיד מהמשך העימות ומחירו בדם."

"כישראלית, אני כועסת ומאוכזבת שבעשור האחרון נתניהו לא עשה דבר לקידום התהליך המדיני ואפילו לא צעדים מינימליים של הידברות על מנת להביא לרגיעה בדרום. לא יכולה להמנע מהתחושה הכבדה שההנהגה שלנו מועלת בתפקידה להגן עלינו ולקדם אותנו – כשיש ככ הרבה מה לעשות, ולמרות זאת, בשטח, דבר לא נעשה."

חברי המחנה הדמוקרטי ואבו מאזן
חברי המחנה הדמוקרטי ואבו מאזן

עוד כותבת רוטמן: "הצבא לא יכול למגר בלונים ועפיפונים. תושבי הדרום במצוקה קשה שהממשלה אינה פותרת. החוסן הלאומי שלנו נשחק. המוסריות שלנו מכורסמת. ומעל הכל – המחיר הבלתי נסבל של אובדן החיים שהסכסוך הזה ממשיך לגבות."

"נתניהו – בחוסר עשייתו והתעלמותו מהבעיה הפלסטינית – הוא זה שמוכיח שוב ושוב שהוא עצמו אינו פרטנר ליצירת תקווה לדורות הבאים. חובתנו ואחריותנו היא לא להתייאש מלחפש פיתרון מדיני ולפתוח לקראתו את הדלת. אני מצאתי כתובת בצד השני. אני קוראת לראשי כל המפלגות להחזיר את הנושא המדיני לסדר היום, בלי פחד. באומץ. אנו חייבים זאת לתושבי הדרום, לכולנו, ועכשיו."

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.

בלי פילטרים ובזמן אמת, הצטרפו לערוץ ה-Whatsapp גם מהמחשב!