מכה לעוצמה

היועמ"ש ממליץ: לאסור על גופשטיין ומרזל ולאשר לבן גביר

תמונה – עוצמה יהודית
היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט המליץ לוועדת הבחירות למנוע מברוך מרזל ומבנצי גופשטיין להתמודד בבחירות הקרובות, ולאשר לאיתמר בן גביר להתמודד - עוד דווח הערב: כי היועמ"ש יגיש כתב אישום בקרוב נגד גופשטיין - חדשות

היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט המליץ לוועדת הבחירות לכנסת ה-22, למנוע מברוך מרזל ומבנצי גופשטיין להתמודד בבחירות הקרובות. עוד המליץ היועמ"ש, שלא לפסול את מועמדותם של איתמר בן גביר ושל רשימת מפלגת עוצמה יהודית, מלבד ברוך מרזל ובנצי גופשטיין מארגון להבה.

עוד דווח הערב, כי בקרוב יוגש כתב אישום נגד גופשטיין, על התבטאויות מסיתות.

בעוצמה יהודית מגיבים לפרסום הודעת היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט, בה ממליץ מנדלבליט לפסול את בנצי גופשטיין וברוך מרזל מלהתמודד בבחירות לכנסת.

בעוצמה יהודית תוקפים את היועמ"ש ואת פרקליט המדינה: "למנדלבליט ושי ניצן יש מטרה אחת – להפיל את ממשלת הימין. גם שי ניצן וגם מנדלבליט יודעים מתמטיקה, מכירים היטב את המספרים ויודעים כי בלי עוצמה יהודית לא יכולה לקום ממשלת ימין. לכן הם עושים הכל כדי לפגוע בעוצמה יהודית, מתוך השקפה פוליטית טהורה".

עוד נמסר מעוצמה יהודית: "את התשובה למנדלבליט ושי ניצן יתן הציבור ב-17.9 במאות אלפי פתקי 'כף' בקלפי. עוצמה יהודית תפעל בכנסת הקרובה להחזרת היועמ"ש לתפקידו המקורי, ולמינוי יועמ"ש בעל השקפת עולם ציונית ולאומית".

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.