פייק נויז

אברי גלעד: אגיש תלונה במשטרה על הזיוף

איש התקשורת אברי גלעד מאיים להגיש תלונה במשטרה בעקבות פוסט תמיכה מזויף בנתניהו שפורסם בשמו ברשתות החברתיות - בחירות

בפוסט שכתב גלעד: "בשעות האחרונות מסתובב טקסט תמיכה בביבי בווטסאפ, שכאילו אני כתבתי. בטקסט גם השמצות מגעילות על לפיד וגנץ, ירידה על גובה וכאלה, שלא הייתי מעלה על דעתי להעלות. לא יודע מי לקח טקסט שלא הייתי כותב בחיים ושם את חתימתי עליו. מצד אחד זה מחמיא, מצד שני זה מרגיש כמו גניבת זהות".

"כדי להסיר ספק, אני חושב שמנהיג חייב להיות מגדלור של התנהגות מוסרית, חוקית וחברית, גם אם זה אומר ביצועים פחות טובים בשדה הדיפלומטי. חברה שאינה מושתתת על ערכים אנושיים נאצלים, המגולמים ע"י הנהגתה, לא תשרוד לאורך זמן גם אם מפתחים בה אחלה אפליקציות".

בראיון לעיתונאי אמיר איבגי בגלי צה"ל, הוסיף גלעד: "מישהו השתמש בשמי, כנראה השם שלו לא היה מספיק טוב כדי להפיץ לאלפים. אני מרגיש קצת מחולל. כתבו פוסט תמיכה בביבי, שפחות או יותר אומר, שיעשה מה שיעשה, שיעבור על כל חוק, העיקר שיביא לנו תוצאות טובות. אני אינני חושב ככה, כל מי ששיבח את הפוסט הזה על דעתו עשה, לא יצא תחת ידיי. אני מתכוון להגיש תלונה במשטרה"

הפוסט המזויף שהופץ

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.