קרדיט תמונה: לשכת רהמ

בחירות חוזרות?

נתניהו מאשים את לפיד "מחזיק את גנץ כבן ערובה"

ראש הממשלה בנימין נתניהו מסמן ומאשים את יאיר לפיד במניעת ממשלת אחדות עם כחול לבן "לפיד מחזיק את בני גנץ כבן ערובה" - מחר: פגישת ליברמן ונתניהו - פוליטי

על רקע פיצוץ המו״מ, ראש הממשלה ויו״ר הליכוד בנימין נתניהו שוחח לפני זמן קצר עם ח״כ אביגדור ליברמן. ״אין טעם לבזבז את זמנה של המדינה. ניפגש, נראה אם זה רציני או לא, ובהתאם לזה נקבל החלטה״, השניים קבעו פגישה למחר ב09:30 בבוקר במשרד ראש הממשלה.

כיממה לאחר ביטול הפגישה בין ראש הממשלה נתניהו ויו"ר כחול לבן בני גנץ, תוקף נתניהו בטוויטר את יאיר לפיד: "הסיבה היחידה שאין ממשלת אחדות זה יאיר לפיד. לפיד מחזיק את בני גנץ כבן ערובה ומסיבות לא ברורות גנץ נכנע לו. לא מתקבל על הדעת שלפיד גורר מדינה שלמה לבחירות רק כי הוא לא מוכן לזנוח את החלום שלו להיות ראש ממשלה ולוותר על הרוטציה שלו עם גנץ."

בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו רומז בטוויטר כי יאיר לפיד מחזיק מידע על בני גנץ

יאיר לפיד בתגובה: "אכן בן אדם אחד מחזיק את המדינה בת ערובה. אכן בן אדם אחד מונע ממשלת אחדות. אכן אדם אחד עושה הכל כדי להוביל לבחירות: בנימין נתניהו."

אביגדור ליברמן הודיע כי יתערב במשברלהרכבת הממשלה לאחר יום כיפור: "המפה הפוליטית לא תשתנה משמעותית, ולכן חייבים להגיע לפתרון מושכל ולהשאיר את כל השיקולים האישיים והאגו בצד. עוד אמר ח״כ ליברמן כי הוא מקווה שעדיין במסגרת הדו צדדית בין הליכוד לכחול לבן ניתן יהיה להתקדם הרבה מעבר למה שראינו עד היום, אך אם עד יום כיפור לא תהיה פריצת דרך, ישראל ביתנו״ תניח הצעה משלה לשתי הסיעות. בכל מקרה אחרי יום כיפור נכנס לכל מלאכת הרכבת הממשלה בהילוך גבוה״

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

צפו בוידאו

לפני 6 שעות

החגיגה נגמרה

לפני 48 דקות

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.