באזזנט

תמונה – כחול לבן

אין אחדות

לפיד על נתניהו: "בד-לוזר"

לאחר הכישלון והמבוי הסתום בהקמת ממשלת אחדות: ח"כ יאיר לפיד משווה בין נתניהו לפרס בציוץ בטוויטר: "באנגלית קוראים לזה בד-לוזר" - צפו בתגובות שקיבל מהגולשים

בציוץ שפרסם לפיד בטוויטר כתב: "במאי 1996 ביבי ניצח את שמעון פרס ב-29,457 קולות והפך לראש ממשלה. פרס ירד מהבמה בלי להתווכח. בספטמבר 2019 גנץ ניצח את ביבי ב-37,597 קולות. מאז ביבי מסרב לפנות את בלפור. באנגלית קוראים לזה בד-לוזר."

הגולשים הגיבו לו: "יאיר אתה מביך. נתניהו קיבל 50% מהקולות ופרס קיבל 49% בבחירות ישירות, בזמן שאתם קיבלתם בשני הסבבים באזור ה-26% מהקולות בבחירות יחסיות. תלמד את החומר כבר ותפסיק להביך!!!"

העיתונאי יוסי דוידוב הגיב ללפיד: "אוי שקרן קטן, בבחירות 1996 הבחירות היו ישירות לראשות הממשלה, ולא רק למפלגות, ההצבעה הייתה בשני פתקים, ובבחירות ישירות בין רה״מ הנוכחי לגנץ – אנחנו כבר יודעים מה תהיה התוצאה, זה לא מפריע לך לצייץ הבל חם. אגב, באנגלית קוראים לאדם שלא סיים בגרות וניסה לזייף תואר – ביג פאקינג לוזר."

גולשת נוספת הגיבה ללפיד: "כי ב-96 היתה בחירה ישירה טמבל"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
על חשבון הציבור
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.