קרדיט תמונה: הימין החדש

פה גדול

השר סמוטריץ': "ביביסטים קפצו לי"

עידכון אחרון לפני שנה 1
שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' מגיב למתקפה מימין נגד מובילי דעה ועיתונאים מהציונות הדתית שקראו לראש הממשלה נתניהו לפרוש: בעיניי זה דווקא מלמד על בגרות וביטחון עצמי. גאה בציונות הדתית, בתקשורת שלה ובעיתונאיה, ושמח על הזכות להיות חלק ממנה. ביביסטים תקפצו לי."

בציוץ שכתב הבוקר שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' הוא כותב: "מבין שהאופנה כאן בפיד הימין בימים האחרונים היא לתקוף את הציונות הדתית על שהיא יודעת לקיים ועידות מנומסות, לנהל בהן דיונים ענייניים ומכובדים ולהקשיב גם ליריבים בלי להתפרץ לדבריהם, לשמוע ולהעלות גם דעות אחרות לגבי המשך שלטונו של נתניהו במצב המורכב שנוצר בלי להשתיק אף דעה. עוד מוסיף סמוטריץ': בעיניי זה דווקא מלמד על בגרות וביטחון עצמי. גאה בציונות הדתית, בתקשורת שלה ובעיתונאיה, ושמח על הזכות להיות חלק ממנה. ביביסטים תקפצו לי."

אמש תקף העיתונאי שמעון ריקלין את הציונות הדתית שלא מתייצבת להגן על נתניהו: "המאבק ארוך, נוקב ומצריך יכולת עמידה. לכן מצער אותי לראות עיתונאים מהציונות הדתית או אישי ציבור אומרים שנתניהו הפך לנטל. אבל הסקרים האחרונים מלמדים שגוש הימין דווקא מתחזק. כלומר. הדיבורים המיותרים שלהם הם הנטל וההפרעה בדרך לניצחון בבחירות הבאות. כי תמיד הכי חשוך לפני עלות השחר"

עורך מקור ראשון הגיב לריקלין בטוויטר: "כן, ידידי ⁦שמעון ריקלין, אני מודה באשמה: גם אני מחאתי כף אמש בוועידת ⁦מקור ראשון⁩ כשבני גנץ אמר ש״כולנו אחים״. אגב, אפילו כתבתי פעם ספר ששמו ״רק לא מלחמת אחים״. כולי תפילה שעוד השבוע תקום ממשלת אחדות"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני 21 דקות

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 11 שעות
בכותרות

צפו: עיתונאית פרצה בבכי ונטשה את האולפן

כואב לצפייה

לפני 21 דקות

קשה לצפייה: לינץ' אכזרי בבת ים בשידור חי

אנרכיה

לפני 11 שעות

תיעוד דרמטי: שליפת נשק על פורעים ערבים

מלחמת אזרחים

לפני 12 שעות

מהומות בטבריה: רכב ערבי הותקף ונמלט

בושה

לפני 12 שעות

מהומות בבת ים: עסקים של ערבים הושחתו

הידרדרות מסוכנת

לפני 12 שעות

קורע לב: ילד בן 6 נהרג בממ"ד מטיל ששוגר מעזה

קורבן טרור

לפני 13 שעות

נתניהו חוגג: מגדל חמאס הוחרב לחלוטין

שומר החומות

לפני 14 שעות

דיווח: איילה חסון נפגעה מאבן בלוד

הסלמה באלימות

לפני 14 שעות