קרדיט: אלעד מלכה

סערה פוליטית

ליברמן וגנץ נגד חסינות לנתניהו

סערה פוליטית ומשפטית בעקבות "נאום החסינות" שנשא הערב ראש הממשלה נתניהו: "רבים מכם חושבים שהחסינות ניתנת לתמיד. זה לא נכון. היא זמנית" - ח"כ גנץ: "מי שמאמין שלא היה כלום לא מבקש חסינות. נתניהו יודע שהו אשם"
20:35 | 01.01.20

ראש הממשלה נתניהו בהצהרה מיוחדת. שידור חי

ראש הממשלה נתניהו בהצהרה מיוחדת. שידור חי

Posted by ‎Benjamin Netanyahu – בנימין נתניהו‎ on Wednesday, 1 January 2020

בנאום החסינות אמר נתניהו: "רבים מכם חושבים שהחסינות ניתנת לתמיד. זה לא נכון. היא זמנית. בכוונתי להתייצב בבית המשפט כדי לרסק את כל החשדות נגדי. מה שעושים לי זה תפירת תיקים, אכיפה בררנית, סחיטה באיומים של עדי מדינה, הדחת עדים, מבול של הדלפות פליליות ומגמתיות, ושטיפת מוח להסית נגדי ולעשות משפט שדה. בכוונתי לפנות ליו"ר הכנסת כדי לממש את זכותי וחובתי להמשיך לשרת אתכם למען עתיד ישראל."

יו"ר כחול לבן נאם מיד לאחר נתניהו והגיב: "מי שמאמין שלא היה כלום לא מבקש חסינות. נתניהו יודע שהוא אשם. או שתהיה פה ממשלת חסינות קיצונית או שתהיה פה ממשלת אחדות."

עכשיו בשידור ישיר – יו"ר כחול לבן מתייחס לבקשת החסינות של נתניהו.

Posted by ‎בני גנץ – Benny Gantz‎ on Wednesday, 1 January 2020

יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן הגיב בעמוד הפייסבוק שלו: "עכשיו ברור מעבר לכל ספק. כל מה שעניין ומעניין את נתניהו זאת החסינות. עם זה הוא קם בבוקר, את זה הוא חי ונושם במשך היום ועם זה הוא הולך לישון. מדינת ישראל הפכה לבת ערובה של הבעיה האישית, פרטית של נתניהו. אותו לא מעניין לא שמאל, לא ימין, לא דתיים ולא חילוניים. הדבר היחיד שעומד לנגד עיניו זה קואליצית חסינות. כל השאר בּוֹבֶּה מַייסֶס. אנחנו, "ישראל ביתנו", לא נהיה חלק מקואליצית החסינות. כולנו, פה אחד, נצביע נגד חסינות לנתניהו."

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים