קרדיט תמונה: יוטיוב: מרכז המרצים לישראל

"אולטימטום"

יצחק אילן נגד גנץ ולפיד: "ביריונות ודיקטטורה"

עידכון אחרון לפני שנה 1
יצחק אילן, סגן ראש השב״כ לשעבר, מקום 39 ברשימת 'כחול לבן' תוקף בחריפות את היו"ר גנץ: "בלב כבד החלטתי לעזוב את הרשימה, כי אין ברצוני להיות חבר ברשימה שחוסר הגינות, חוסר יושרה, ביריונות ודיקטטורה. בני גנץ חייב להסתכל על עצמו ולבחון היטב את ערכיו, לפני שמטיף מוסר לאחרים. אל דאגה, אני לא עורק ללכוד, כי גם שם ההנהגה רקובה ומושחתת." - פוליטי
ראשי >

יצחק אילן, סגן ראש השב״כ לשעבר, מקום 39 ברשימת כחול לבן תוקף בחריפות את יו"ר כחול לבן בני גנץ: "אתמול התקשר אלי הוד בצר, ראש מטה כחול- לבן וביקש פגישה דחופה, בה הציג לי "אולטימטום", כפי שמקובל בארגון דקטטורי, שבני גנץ החליט שאני מתבקש לעבור למקום 45 (ממקום 39) ואם זה לא מקובל עלי, אז אני מתבקש לעזוב את רשימת כחול לבן. נאמר לי שבמקומי בני גנץ רוצה להציב אישה. כל בקשתי לקבל הסבר מעבר לכך לא נענו."

יצחק אילן ממשיך ותוקף: "מדובר בוורסיה חדשה של "התרגיל המסריח״ להודיע לי ברגע אחרון, כרעם ביום בהיר, החלטה *דיקטטורית וביריונית של מנהיג הכל יכול* של רשימת כחול לבן. אני לא מכיר שום סיבה גלויה או סמויה לעין למהלך כה שפל ובוגדני! הבריונות והדורסנות וחוסר ההגינות מתבטאות גם באי מתן הסבר לצעד המפתיע והפתאומי יום לפני סגירת הרשימה, למרות בקשתי."

"לצערי, בלב כבד החלטתי לעזוב את הרשימה, כי אין ברצוני להיות חבר ברשימה שחוסר הגינות, חוסר יושרה, ביריונות ודיקטטורה הם הערכים של מנהיג הרשימה וסביבתו הקרובה. בני גנץ חייב להסתכל על עצמו ולבחון היטב את ערכיו, לפני שמטיף מוסר לאחרים. אל דאגה, אני לא עורק ללכוד, כי גם שם ההנהגה רקובה ומושחתת."

בראיון לגלי צה"ל תקף אילן את גנץ: "אפילו טלפון הוא לא הרים אליי. אנחנו חברים 20 שנה"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני שעה 1

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 2 שעות
בכותרות

חזית נוספת? 3 טילים שוגרו מלבנון

אירן על הגדרות

לפני שעה 1

רץ ברשת: התגרה בשוטר וחטף במקום

צפו עד הסוף

לפני 2 שעות

דרמה פוליטית: בנט פורש מגוש השינוי

התקפל

לפני 3 שעות

צפו: עמית סגל בעימות סוער עם אילנה דיין

אחד נגד כולם

לפני 3 שעות

תיעוד דרמטי: פיגוע ירי נגד יהודים בלוד

פרעות תשפ"א

לפני 3 שעות

רוני דניאל לדנה וויס: "אל תטיפי לנו מוסר"

עימות סוער

לפני 6 שעות

ערבי איים על איתי תורג'מן: "היום אני רוצח יהודי"

ישראל 2021

לפני 6 שעות

הטירוף לצפייה: ערביה מצילה יהודי מלינץ' המוני

פרעות תשפ"א

לפני 8 שעות