באזזנט

תמונה – כחול לבן

"YES"

גנץ הודיע: "נענתי להזמנת טראמפ"

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ נענה לבקשת נשיא ארה"ב טראמפ לבוא ביום שני לפגישה מדינית בבית הלבן. בשני ושלישי ייפגש נתניהו עם טראמפ - צפו בהצהרה המיוחדת משלושה טלפרומטרים

בהצהרה מיוחדת אמר בני גנץ: "בתיאום עם הממשל האמריקני נעניתי להזמנתו האישית הנפרדת והמכובדת להפגש עם טראמפ ביום שני כראש המפלגה הגדולה בישראל". עוד אמר גנץ בחשש למסמוס וועדת החסינות של נתניהו: "לאחר פגישתנו אשוב לישראל כדי לנהל את הדיונים להסרת החסינות של נתניהו"

גנץ מקריא משלושה טלפרומטרים

שידור חי: גנץ בהצהרה מיוחדת

Posted by ‎באזזנט‎ on Saturday, January 25, 2020

אהוד ברק הגיב להופעתו של גנץ וכתב: ‏הופעה מצוינת של גנץ. השג דיפלומטי מול טראמפ שמבין כנראה שסופו של נתניהו קרוב. עמדה מהותית בהירה- בטחון קודם לכל. תאום, הדדיות, הסדר אזורי, ירדן- כן. סיפוח בהול ע״י נאשם בשוחד-לא! טון ותוכן מעוררי השראה. כריזמה נולדת. נקווה שלא יחכה לביבי וישוב להוביל דחיית החסינות"‎

בהודעה שמסר ראש הממשלה בנימין נתניהו על נסיעתו לפגישה עם נשיא ארה"ב: "פעם אחת בהיסטוריה יש הזדמנות כזאת ואסור להחמיץ אותה. יש לנו היום בבית הלבן את הידיד הגדול ביותר שהיה לישראל אי פעם, ולכן יש לנו את ההזדמנות הגדולה ביותר שהייתה לנו אי פעם. במשך שלוש שנים אני משוחח עם הנשיא טראמפ וצוותו, על הצרכים הביטחוניים והלאומיים החיוניים ביותר שלנו שחייבים להיכלל בכל הסדר מדיני."

עוד אמר נתניהו: "מצאתי אוזן קשבת בבית הלבן לצרכים הללו. לכן, אני מלא תקווה שאנחנו עומדים לפני רגע היסטורי בתולדות מדינתנו. אני יוצא לוושינגטון בתחושה של שליחות גדולה, של אחריות גדולה ושל הזדמנות גדולה, שלא תחזור על עצמה להבטיח את עתיד ישראל".

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.