קרדיט: כחול לבן

"YES"

גנץ הודיע: "נענתי להזמנת טראמפ"

יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ נענה לבקשת נשיא ארה"ב טראמפ לבוא ביום שני לפגישה מדינית בבית הלבן. בשני ושלישי ייפגש נתניהו עם טראמפ - צפו בהצהרה המיוחדת משלושה טלפרומטרים
באזזנט >
19:30 | 25.01.20

בהצהרה מיוחדת אמר בני גנץ: "בתיאום עם הממשל האמריקני נעניתי להזמנתו האישית הנפרדת והמכובדת להפגש עם טראמפ ביום שני כראש המפלגה הגדולה בישראל". עוד אמר גנץ בחשש למסמוס וועדת החסינות של נתניהו: "לאחר פגישתנו אשוב לישראל כדי לנהל את הדיונים להסרת החסינות של נתניהו"

גנץ מקריא משלושה טלפרומטרים

שידור חי: גנץ בהצהרה מיוחדת

Posted by ‎באזזנט‎ on Saturday, 25 January 2020

https://www.instagram.com/p/B7wPqwTnRuP/?igshid=179f6aw5c8xtf

אהוד ברק הגיב להופעתו של גנץ וכתב: ‏הופעה מצוינת של גנץ. השג דיפלומטי מול טראמפ שמבין כנראה שסופו של נתניהו קרוב. עמדה מהותית בהירה- בטחון קודם לכל. תאום, הדדיות, הסדר אזורי, ירדן- כן. סיפוח בהול ע״י נאשם בשוחד-לא! טון ותוכן מעוררי השראה. כריזמה נולדת. נקווה שלא יחכה לביבי וישוב להוביל דחיית החסינות"‎

בהודעה שמסר ראש הממשלה בנימין נתניהו על נסיעתו לפגישה עם נשיא ארה"ב: "פעם אחת בהיסטוריה יש הזדמנות כזאת ואסור להחמיץ אותה. יש לנו היום בבית הלבן את הידיד הגדול ביותר שהיה לישראל אי פעם, ולכן יש לנו את ההזדמנות הגדולה ביותר שהייתה לנו אי פעם. במשך שלוש שנים אני משוחח עם הנשיא טראמפ וצוותו, על הצרכים הביטחוניים והלאומיים החיוניים ביותר שלנו שחייבים להיכלל בכל הסדר מדיני."

עוד אמר נתניהו: "מצאתי אוזן קשבת בבית הלבן לצרכים הללו. לכן, אני מלא תקווה שאנחנו עומדים לפני רגע היסטורי בתולדות מדינתנו. אני יוצא לוושינגטון בתחושה של שליחות גדולה, של אחריות גדולה ושל הזדמנות גדולה, שלא תחזור על עצמה להבטיח את עתיד ישראל".

↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים