באזזנט

תמונה – אלקסי רוזנפלד, כחול לבן

מציאות מדומה"

נחשף: איפה באמת נאם בני גנץ?

אנשי המדיה של יו"ר 'כחול לבן' בני גנץ שמקפיד על תפאורה מכובדת ומקצועית, הפיקו תצוגה דומה מאוד לבית הלבן מהצהרה לתקשורת לאחר הפגישה עם טראמפ, כשנכתב שהוא נואם בבית הלבן 'The white house', בזמן שהנאום היה בחדר ישיבות מסעדה של בית מלון הסמוך לבית הלבן - כך זה נראה באמת

https://twitter.com/kobishmuel1978/status/1222123542516523009?s=20

העיתונאי שמעון ריקלין שנמצא כעת בוושינגטון חשף: "טוב אענה כבר פה לכל הפונים: כן, הייתי במסיבת עיתונאים של גנץ אתמול. היא התקיימה במלון ג’פרסון. לא בבית הלבן. מודה שלא הבנתי למה שמים חיקוי לדגלים כמו בבית הלבן. רק אחרי זה קלטתי. ואז הבנתי: למי שאין דעה גם אין מקום. ולכן זה לא באמת חשוב היכן הוא נמצא. ולכן גנץ נתן את ידו לשקר הזה"

הגיבו והשפיעו
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לאתר את מקורות התוכן, אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתר את המקור או שהוא אינו ידוע והתכנים פורסמו בהתאם לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, אנא פנו אלינו בהקדם עם בקשתכם. תודה על ההבנה.
פיד באזזנט
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
נקראות עכשיו
הסיפורים הכי מעניינים
אצלכם לפני כולם
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.