קרדיט תמונה: עמוס בן גרשום, לע"מ

סקר גולשים

נתניהו דורש: תחשפו את הקלטות "מנדבליט ואשכנזי"

עודכן: 18.02.20 בשעה 14:30
רה"מ נתניהו מלגלג על יכולות 'הקוקפיט' של 'כחול לבן', ודורש לחשוף עוד לפני הבחירות את כל ההקלטות של "אשכנזי ומדלנבליט": "אני יכול להגיד לך, מה שאני עושה בשעה אחת, הם לא עושים בשנה, הם לא עושים בעשור, הם לא עושים כלום" - בעד או נגד חשיפת ההקלטות? הצביעו בסקר המצורף

שבועיים לבחירות: בראיון לאמיר איבגי נשאל ראש הממשלה נתניהו על האפשרות, כי יצטרך לבלות שעות רבות בחדרי החקירות ולתפקד במקביל כראש ממשלה, ענה נתניהו: "אני יכול להגיד לך, מה שאני עושה בשעה אחת, הם לא עושים בשנה, הם לא עושים בעשור, הם לא עושים כלום"

באשר לטענות של בוגי יעלון כי נתניהו הדליף את ההקלטות כדי לפגוע בכחול לבן הגיב נתניהו: "איזו גאונות מצד בוגי יעלון שמבין שאני מפעיל את רביב דרוקר וברוך קרא, אפשר למות מצחוק, נו באמת"

עוד תקף נתניהו את צו איסור הפרסום על חלק רגיש מהקלטות "אשכנזי ומנדבליט", ודרש לחשוף אותם עוד לפני הבחירות: "הציבור רשאי לקבל את הכל, זה נכון ביחס לכולם, לכל מי שמקולט שם, אשכנזי ומנדלבליט. בבקשה אם אין להם מה להסתיר, יועלי לפרסם את הדברים הללו. צריך להסיר את צוי איסור הפרסום לפני הבחירות זו הדרישה שלי ושל הליכוד… הם אומרים שהכל נבדק ופורסם, לא הכל נבדק, יש שם הקלטות חדשות, אני שמעתי דברים חדשים שלא הייתי מודע להם לא כראש ממשלה ודאי גם לא היום, לא שמעתי את הדברים האלה. הדברים האלה צריכים להיחשף"

↴ שתפו הגיבו וגללו לעוד תכנים
תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

עושה באזז

תיעוד מזעזע: לינץ' ערבי על יהודי מבוגר

קשה לצפייה

תיעוד: אימהות מכות גננת בטענה שהיא מתעללת

אלימות בגן

דיווח: משי זהב השאיר מכתב התאבדות

טרגי

ניסה להתאבד: יהודה משי זהב אושפז במצב אנוש

בעקבות התחקיר

תיעוד: עיתונאים הותקפו במרכז ירושלים

אלימות קשה

נתניהו נגד רגב: "בפוליטיקה את מבינה פחות"

קרב בליכוד

תיעוד: אישתו של ח"כ אלקין מאיימת על פעיל ליכוד "בוא רוצה מכות?"

כך זה נראה

מכה לנתניהו: ניצחון לגוש השמאל במליאת הכנסת

דרמה פוליטית