"נאום העגבניות"

גנץ מגיב בחריפות לנתניהו: "עליי לא מאיימים"

יו"ר 'כחול לבן' ח"כ גנץ תוקף בחריפות את ראש הממשלה נתניהו על המתקפות נגדו בפרשת הסרטונים המביכים והקלטות "אשכנזי מנדלבליט". בנאומו הבטיח גנץ לחזק את התשתיות הלאומיות: "תראו מה קורה עכשיו עם נגיף הקורונה, עוד שלושה חולים בטורקיה, ותראו מה קורה לעגבניות שהתחילו להביא משם"
קרדיט: כחול לבן

22:23 | 26.02.20

יו"ר כחול לבן מגיב במתקפה חריפה על ראש הממשלה נתניהו, בעקבות הדיווחים והרמזים שמופצים ברשתות החברתיות על התכנים שיש לאיראנים מהפלאפון של גנץ: "אני מוטרד מבעיות הביטחון שלנו ויודע לטפל בהן. אך מה שמדאיג אותי זה לא חיזבאללה ולא איראן, מה שמדאיג אותי זה איך לא נתפרק כחברה ובזה אעבוד. התקופה הזו בסוף תגמר, ואנחנו נצטרך לחיות ביחד. אני מתכוון להקים קבינט פיוס שלא עולה כסף אבל דורש תשומת לב מנהיגותית-אותה אני מתכוון להשקיע."

"נתניהו – אתה מרעיל את ישראל. תבין – עליי לא מאיימים. לא חמאס, לא חיזבאללה ולא איראן. אז בטח שלא אתה. אז אני לא מדבר כמוך-ביג דיל. בזמן שאתה לקחת שיעורי משחק בניו יורק אני הגנתי על המדינה הזו. ובניגוד אליך אני עדיין מבקש לעשות זאת. אנחנו מכירים את שיטת נתניהו."

גנץ ממשיך ותוקף: "בנית והצמחת סביבך תרבות של פשע. תרבות של שוחד, מרמה והפרת אמונים. ובשביל מה? כדי שבן דודך, ירוויח מיליונים מהצוללות? כדי שאתה תרוויח מיליונים מעסקת המניות? היום אנחנו מגלים שאתה מפעיל את שר המשפטים, כדי לקבור את הפרשה עד הבחירות. רק כדי להימלט ממשפט ולהעביר את חוק ההימלטות."

"לקחת את תנועת הליכוד המפוארת והפכת אותה לתיאטרון הלאומי. מדי יום אני שומע את חבריך לליכוד, שהפכו לשטיח תחת רגליך, מקריאים סיסמאות הזויות ושקריות. אני בטוח שהם מתביישים. אתה מאלץ אותם להתנהג כחבורה של פחדנים! גנרלים ואנשים ראויים הפכו בובות בצבא של הנאשם בשוחד, מרמה והפרת אמונים."

מהליכוד נמסר בתגובה: "גנץ נראה מאוד לא רגוע הערב. אנחנו קוראים לו להירגע, לשתות כוס מים ולהגיע לעימות. לא להתבכיין ולא להשתולל. פוליטיקה זה תחום קשה, תפקיד ראש ממשלת ישראל – קשה הרבה יותר. נראה שגנץ פשוט לא יכול"

נתניהו. הערב כדאי לך להקשיב. הצטרפו אליי לשידור מיוחד.

Posted by ‎בני גנץ – Benny Gantz‎ on Wednesday, 26 February 2020

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
↴ הגיבו וגללו לעוד תכנים