רק לא ביבי

בראשות גנץ: יעלון תומך בממשלת מיעוט

בכיר 'כחול לבן' בוגי יעלון, הביע תמיכה בשיחות עם 'רבעיית הקוקפיט' על הקמת ממשלת מיעוט בראשות ח"כ גנץ, בעזרת חברי הכנסת מהרשימה המשותפת ויו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן.
קרדיט: כחול לבן

19:08 | 05.03.20

התהפך: העיתונאי יוסי ורטר חושף, כי שר הביטחון לשעבר בוגי יעלון, מבכירי מפלגת 'כחול לבן', הביע תמיכה בהקמת ממשלת מיעוט בראשות בני גנץ, בהימנעות הרשימה המשותפת וחברי הכנסת של ישראל ביתנו, וללא מפלגת בל"ד.. כזכור, בבחירות האחרונות התבטא גנץ, כי "בגלל חברי הכנסת יועז הנדל וצביקה האוזר הוא לא ראש ממשלה."

כשבוע לפני הבחירות הבטיח יעלון בפוסט שפרסם ברשת, כי לא יתמוך בהקמת ממשלה בתמיכה או הימנעות של הרשימה המשותפת הערבית: "אנחנו תחת מתקפה של שקרים. אתה חושב שאני כרמטכ״ל לשעבר, ועוד שני רמטכ״לים – כשהרשימה המשותפת דורשת להעמיד אותנו לדין בהאג כפושעי מלחמה, אנחנו נשתף איתם פעולה? לא נכניס אותם לקואליציה ולא נסתמך עליהם!", הבטיח יעלון.

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

הבוקר תקף יאיר לפיד את ראש הממשלה נתניהו: "מנסה להיזכר האם היה אי פעם מקרה שבו הצהיר מנהיג של מדינה דמוקרטית שאסור לספור את קולות הבוחרים שאינם בני הדת הנכונה. אמירתו של נתניהו אתמול היא חרפה על ראשו ועל ראשה של המדינה. מה היה קורה אם בארה״ב היה מישהו מציע לא לספור את קולות הבוחרים היהודים?"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט