יציל את נתניהו?

הנדל נגד כחול לבן: "לא יודע מה טוב למפלגה"

על רקע התוכנית של עופר שלח ויאיר לפיד להדיח את יו"ר הכנסת ולחוקק חוק נגד נתניהו בתמיכת הערבים וליברמן, ח"כ יועז הנדל מצייץ ורומז על המשך התנגדותו לשיתוף פעולה עם הרשימה הערבית המשותפת: "לא יודע מה טוב למפלגה, יודע שלמדינת ישראל טוב ממשלת אחדות"
קרדיט: יועז הנדל

15:52 | 22.03.20

חבר הכנסת יועז הנדל מ'כחול לבן' רומז על המשך סירובו לתמוך בשיתוף פעולה עם הרשימה הערבית המשותפפת בכדי להדיח את יו"ר הכנסת אדלשטיין ולחוקק חוק שימנע מנתניהו להקים ממשלה: "לא יודע מה טוב למפלגה, יודע שלמדינת ישראל טוב ממשלת אחדות."

מוקדם יותר איים ראש הממשלה נתניהו על הפסקת המו"מ והליכה לבחירות רביעיות אם ידיחו את יו"ר הכנסת אדלשטיין: "יאיר לפיד יודע זאת. הסיבה האמיתית שהוא מתעקש על הדחת יו״ר הכנסת היא כדי לסכל את ממשלת האחדות וכדי להעביר בכנסת חוקים אנטי דמוקרטיים נוסח איראן. חוקי איראן אלה ימנעו מראש הממשלה נתניהו לכהן כראש הממשלה ולהתמודד בבחירות ישירות לראשות הממשלה, שלפיד מתכנן לקיים כבר בקדנציה הזאת בזמן המשבר. זה לא יאומן. בשום דמוקרטיה אין חוקים כאלה."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

עוד איים נתניהו: "צעדים אלה יביאו לזעם ציבורי עצום ולריסוק הדמוקרטיה הישראלית, דווקא בעת שאנו חייבים להתאחד למען הצלת חייהם של אזרחי ישראל. אם כחול לבן ידיחו את יו״ר הכנסת, המגעים לאחדות ייפסקו מייד. כחול לבן יהיו אחראים לתוצאות", נמסר בהודעת הליכוד ורה"מ נתניהו.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט