באזזנט

קרדיט תמונה: אלעד מלכה

לפיד יודע?

חוזרים לדבר: גנץ ונתניהו שוחחו על אחדות

ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, שוחחו הערב בטלפון בניסיון להקמת ממשלת אחדות חירום בעקבות משבר הקורונה. בנאומו הערב, בחר רה"מ נתניהו שלא לתקוף את ח"כ גנץ והתערבות בית המשפט בהליכי הכנסת.

מכחול לבן נמסר:
"ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ שוחחו הערב. על רקע ההחמרה במגיפת הקורונה וקריאתו של נשיא המדינה, השניים הנחו את צוותי המו"מ לחזור לשולחן הדיונים מחר בכדי לבחון אפשרות של הקמת ממשלת חירום לאומית."

העיתונאי בועז גולן, התייחס למגעים בערוץ 20, ודרש מנתניהו לעמוד במילתו: "אני לא רוצה אחדות, ראש הממשלה הבטחת שאם הם ידיחו או ייגרמו להדחת יו"ר הכנסת אדלשטיין, תפסיקו איתם את המגעים. הבטחת? תקיים. שלא יהיה פה סיפור קורונה. אני לא רוצה ממשלת אחדות עם תומכי טרור".

https://twitter.com/chaimlevinson/status/1242912742257942528?s=20

אלדד יניב תקף את גנץ: "מה הערך של כל הציוצים של גנץ והפוסטים הפומפוזים כשהוא מנהל משא ומתן לכהן בממשלת הקורונה של נתניהו. עזבו את המצביעים שלו שעבד עליהם. איך יביט בעיני תומכיו שיוצאים כל יום ומסכנים נפשם עם דגל שחור. בחיי שלא מבין את הבחור הזה. והכל כי לא מסוגל להעמיד במקום את האוזר והנדל. שגעון מוחלט"

דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו קרא לגנץ ונתניהו להקים ממשלת חירום: "רה״מ נתניהו, לא הצבעתי עבורך ויש ביננו לא מעט חילוקי דעות ובחלקם מהותיים. אבל צריך גם להיות הוגן והערב אני רוצה לומר לך תודה! ניכר על פניך ובקולך שאתה עובד קשה מאוד, בבדידות מסויימת ועם משא כבד של אחריות על הכתפיים ומקבל החלטות מידתיות. אנא, הקימו ממשלת חירום מיד. תודה לך."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

תיעוד ראשוני

לפני 4 ימים

נקלט במצלמות

לפני 4 ימים

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.