לפיד יודע?

אלעד מלכה

חוזרים לדבר: גנץ ונתניהו שוחחו על אחדות

22:50 | 25.03.20

ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר 'כחול לבן' בני גנץ, שוחחו הערב בטלפון בניסיון להקמת ממשלת אחדות חירום בעקבות משבר הקורונה. בנאומו הערב, בחר רה"מ נתניהו שלא לתקוף את ח"כ גנץ והתערבות בית המשפט בהליכי הכנסת.

מכחול לבן נמסר:
"ראש הממשלה בנימין נתניהו ויו"ר כחול לבן ח"כ בני גנץ שוחחו הערב. על רקע ההחמרה במגיפת הקורונה וקריאתו של נשיא המדינה, השניים הנחו את צוותי המו"מ לחזור לשולחן הדיונים מחר בכדי לבחון אפשרות של הקמת ממשלת חירום לאומית."

העיתונאי בועז גולן, התייחס למגעים בערוץ 20, ודרש מנתניהו לעמוד במילתו: "אני לא רוצה אחדות, ראש הממשלה הבטחת שאם הם ידיחו או ייגרמו להדחת יו"ר הכנסת אדלשטיין, תפסיקו איתם את המגעים. הבטחת? תקיים. שלא יהיה פה סיפור קורונה. אני לא רוצה ממשלת אחדות עם תומכי טרור".

אלדד יניב תקף את גנץ: "מה הערך של כל הציוצים של גנץ והפוסטים הפומפוזים כשהוא מנהל משא ומתן לכהן בממשלת הקורונה של נתניהו. עזבו את המצביעים שלו שעבד עליהם. איך יביט בעיני תומכיו שיוצאים כל יום ומסכנים נפשם עם דגל שחור. בחיי שלא מבין את הבחור הזה. והכל כי לא מסוגל להעמיד במקום את האוזר והנדל. שגעון מוחלט"

דובר צה"ל לשעבר אבי בניהו קרא לגנץ ונתניהו להקים ממשלת חירום: "רה״מ נתניהו, לא הצבעתי עבורך ויש ביננו לא מעט חילוקי דעות ובחלקם מהותיים. אבל צריך גם להיות הוגן והערב אני רוצה לומר לך תודה! ניכר על פניך ובקולך שאתה עובד קשה מאוד, בבדידות מסויימת ועם משא כבד של אחריות על הכתפיים ומקבל החלטות מידתיות. אנא, הקימו ממשלת חירום מיד. תודה לך."

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

אכיפה בררנית

מהומות הקורונה

מהומות הקורונה

23:54 | 11.07.20

סערה ברשת

תיעוד

הראשונה במשותפת

סומכים על נתניהו?

איפה הכסף?

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

חשש שנדבק

על מסיכה