באזזנט

קרדיט תמונה: ערוץ הכנסת

התקדמו והתפרקו

גנץ מצייץ: "תודה על הדרך שעשינו ביחד בשנה האחרונה"

ראש מפלגת 'כחול לבן' לשעבר, יו"ר הכנסת ח"כ בני גנץ נפרד מיאיר ובוגי בציוץ בטוויטר: "יאיר, בוגי, תודה על הדרך שעשינו ביחד בשנה האחרונה" / צפו בהפגנות של פעילי השמאל הקיצוני מול ביתו של גנץ

יו"ר הכנסת ח"כ בני גנץ נפרד משותפיו לשעבר במפלגה בציוץ בטוויטר: "יאיר, בוגי, תודה על הדרך שעשינו ביחד בשנה האחרונה. תמיד תהיו בעיניי פטריוטים שאוהבים את המדינה ופועלים למענה מכל מקום שבו תהיו.בסוף הדרך אני מאמין שאסור לגרור את ישראל לבחירות רביעיות בתקופה כה מאתגרת כאשר המדינה מתמודדת עם משבר הקורונה והשלכותיו ועל כך אנו חלוקים. ישראל לפני הכל"

הלילה הפגינו עשרות מפעילי מחאת הדגלים מול ביתו של יו"ר הכנסת בני גנץ שפרש מטיבי ולפיד לטובת ממשלת אחדות בראשות נתניהו.

כתב ערוץ 12 יוסי מזרחי הגיב לגנץ בספרה 0 בעקבות פרישתו מטיבי ולפיד

ח"כ יאיר לפיד הגיב במסיבת עיתונאים למצלמות: "אנחנו רצנו יחד כי בני גנץ הסתכל לי בעיניים ואמר שהוא בממשלה הרעה הזו לא יישב. יחד איתנו צעדו באמונה – מצומת לצומת, מגשר לגשר – יותר ממיליון מצביעי כחול לבן. ישראלים טובים. הם מרגישים היום נבגדים – בצדק. הקולות שלהם נגנבו, וניתנו במתנה לנתניהו."

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

הגב לפוטין

לפני 2 שעות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים
נקראות עכשיו
  LIVE

הגב לפוטין

לפני 2 שעות

"פשוט התכווצתי"

לפני 3 ימים

סחיטה באיומים

לפני 3 ימים

אלימות נגד נשים

לפני 4 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.