צפו

יעלון: הסיבה שמריצים את חוק ההקפאה הוא בגלל המצב בסקרים

תמונה – כחול לבן

בראיון לערוץ החדשות 12 מסבירח"כ בוגי יעלון, כי בעקבות הסקרים ובעקבות אי יכולתו של ח"כ גנץ להרכיב ממשלה, הם החלו לפעול כדי לבצר את מעמדם בכנסת ולעצור את הסחף על ידי חקיקת חוק ההקפאה.

"אנחנו כשהבנו שאין לנו הכרעה ברורה בבחירות למרות שבגוש שלנו יש לנו 61 מנדטים…ופתאום ראינו שיש איזו שהיא קריסה אמרנו, מה הדרך שלנו בעצם להשתלט על העניין זה קודם כל לבצר את מעמדינו בכנסת.. אמרנו אנחנו קודם כל נשתלט על הכנסת…" אומר יעלון.

"אנחנו לא רוצים בשום פנים ואופן בחירות רביעיות"

הראיון המלא

ריאיון עם ח"כ משה יעלון N12 16.04.20

יעלון: גנץ קרס, הוא לא יכול להיות ראש ממשלהיו"ר תל"ם חשף בריאיון לחדשות 12 כי הוא עדיין מדבר עם גנץ, ותקף: "אם במקום לעסוק בקורונה הוא נותן חסינות לנתניהו אין מקום לדבר על הובלה שלו". עוד מתח ביקורת על האוזר והנדל ואמר כי ציפה שיתמכו בממשלת מיעוטN12 המהדורה המרכזית עם דני קושמרו

Posted by ‎המצגות של אבי‎ on Thursday, April 16, 2020

בהמשך הראיון נשאל "אם אין דרך חזרה אתה לא סומך על גנץ שהוא יכול להרכיב ממשלה לאן הולכים מכאן? אתם?" ענה יעלון "אז בשביל זה אמרנו יש פה קודם כל קורונה בוא נעזוב את הפוליטיקה"

במענה לשאלה האם בני גנץ יכול להיות עדיין ראש ממשלת ישראל ענה "במצב הזה בהחלט לא… זוהי קריסה, אם כרגע בני גנץ במקום לעסוק בקורונה נותן חסינות לבנימין נתניהו אז בהחלט אין פה מקום לדבר על הובלתו"

אתה רואה את הסקרים שאנחנו מפרסמים רוב הציבור חושב אחרת ממך, 40 מנדטים לבנימין נתניהו נשאל יעלון והשיב "תראה קודם כל יש פה בעיה, בנימין נתניהו שולט בסדר היום, בשיח הציבורי בפריים טיים… יש לו הופעת תקשורת שבו הוא מספר לעם ישראל שאנחנו במקום הראשון בעולם בנושא קורונה, איפה אנחנו במקום ראשון? אנחנו במקום מאתיים מתוך 225 מדינות"

 

חשוב לנו לשמור על זכויות יוצרים. תכנים שמקורם לא אותר מתפרסמים בבאזזנט בכפוף לסעיף 27א לחוק זכות יוצרים. במידה ואתם בעל זכות היוצרים, צרו קשר עם באזזנט.
הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם
חיפוש
מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.