צפו

כחול לבן

יעלון: הסיבה שמריצים את חוק ההקפאה הוא בגלל המצב בסקרים

באזזנט >
17:54 | 17.04.20

בראיון לערוץ החדשות 12 מסבירח"כ בוגי יעלון, כי בעקבות הסקרים ובעקבות אי יכולתו של ח"כ גנץ להרכיב ממשלה, הם החלו לפעול כדי לבצר את מעמדם בכנסת ולעצור את הסחף על ידי חקיקת חוק ההקפאה.

"אנחנו כשהבנו שאין לנו הכרעה ברורה בבחירות למרות שבגוש שלנו יש לנו 61 מנדטים…ופתאום ראינו שיש איזו שהיא קריסה אמרנו, מה הדרך שלנו בעצם להשתלט על העניין זה קודם כל לבצר את מעמדינו בכנסת.. אמרנו אנחנו קודם כל נשתלט על הכנסת…" אומר יעלון.

"אנחנו לא רוצים בשום פנים ואופן בחירות רביעיות"

הראיון המלא

ריאיון עם ח"כ משה יעלון N12 16.04.20

יעלון: גנץ קרס, הוא לא יכול להיות ראש ממשלהיו"ר תל"ם חשף בריאיון לחדשות 12 כי הוא עדיין מדבר עם גנץ, ותקף: "אם במקום לעסוק בקורונה הוא נותן חסינות לנתניהו אין מקום לדבר על הובלה שלו". עוד מתח ביקורת על האוזר והנדל ואמר כי ציפה שיתמכו בממשלת מיעוטN12 המהדורה המרכזית עם דני קושמרו

Posted by ‎המצגות של אבי‎ on Thursday, 16 April 2020

בהמשך הראיון נשאל "אם אין דרך חזרה אתה לא סומך על גנץ שהוא יכול להרכיב ממשלה לאן הולכים מכאן? אתם?" ענה יעלון "אז בשביל זה אמרנו יש פה קודם כל קורונה בוא נעזוב את הפוליטיקה"

במענה לשאלה האם בני גנץ יכול להיות עדיין ראש ממשלת ישראל ענה "במצב הזה בהחלט לא… זוהי קריסה, אם כרגע בני גנץ במקום לעסוק בקורונה נותן חסינות לבנימין נתניהו אז בהחלט אין פה מקום לדבר על הובלתו"

אתה רואה את הסקרים שאנחנו מפרסמים רוב הציבור חושב אחרת ממך, 40 מנדטים לבנימין נתניהו נשאל יעלון והשיב "תראה קודם כל יש פה בעיה, בנימין נתניהו שולט בסדר היום, בשיח הציבורי בפריים טיים… יש לו הופעת תקשורת שבו הוא מספר לעם ישראל שאנחנו במקום הראשון בעולם בנושא קורונה, איפה אנחנו במקום ראשון? אנחנו במקום מאתיים מתוך 225 מדינות"

 

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש