"רק לא גנץ"

ערוץ הכנסת

צפו: לפיד לועג לזוג נתניהו ומטיל פצצה

במהלך דיון סוער בוועדת הכנסת לעג ח"כ לפיד להסכמם הפוליטי שנחתם בין נתניהו וגנץ, והצהיר: "כל מה שביבי צריך לעשות כדי למנוע מבני גנץ לכהן כראש ממשלה זה לפנות אלינו ואנחנו נגיד כן". ליברמן בתגובה: "אני מקווה שהדברים נאמרו בבדיחות הדעת או הוצאו מהקשרם." צפו
באזזנט >
12:56 | 27.04.20

יו"ר 'יש עתיד' יאיר לפיד לועג לגברת שרה נתניהו ורויטל גנץ במהלך דיון סוער בוועדת המיוחדת בכנסת: "אתם באמת חושבים שביבי ייגש יום אחד לשרה נתניהו ויגיד תפני את המדפים מחר מגיעה רויטל גנץ לסדר את הבגדים בארונות שלך? אתם יודעים שזה לא יקרה…יש בהסכם הזה יותר חורים משיש במגרש הגולף החביב על  ביבי בקיסריה"

‏עוד אמר לפיד כי יחבור לנתניהו כדי למנוע מגנץ לכהן כראש ממשלה "בכל רגע נתון שלא יתחשק לנתניהו לקיים את הרוטציה, כל מה שהוא צריך לעשות זה לבוא אליי ולהגיד 'אנחנו רוצים להחזיר את החוקים האלה לנוסחם המקורי'. ואני רוצה להגיד לכם משהו, לוועדה הזאת, כי המצלמות דולקות – אנחנו נגיד כן"

ח"כ אביגדור ליברמן הגיב: "הופתעתי לשמוע את הצהרתו של לפיד להצלת נתניהו על חשבון גנץ. אני מקווה שהדברים נאמרו בבדיחות הדעת או הוצאו מהקשרם."

העיתונאי רביב דרוקר צייץ בביקורת על ההתנהלות הקולנית של חברי יש עתיד בשבוע האחרון: "לפיד ויש עתיד ממש מאבדים את זה. מאיר כהן אתמול והיום ההצהרה המטורללת הזאת. זה כבר מזמן לא נראה עמדה ערכית או אסטרטגיה פוליטית. נראה שהם לא מצליחים לעכל את העובדה שנשארו במדבר בעוד חבריהם יעלו על הגלגל ומתקשים להפנים שזה בגלל ההתנהלות היהירה והכוחנית של לפיד."

מוקדם יותר נזרקה ח"כ תמר זנדברג והוצאה בכוח על ידי סדרנים במסיכות מהוועדה לאחר שהפריע במכוון להתנהלות הדיון. גם ח"כ פנינה תמנו שטה ומיקי לוי הוצאו מהדיון לאחר שלא נענו להוראות יו"ר הוועדה מכחול לבן. ח"כ זנדברג הגיבה: "בדיחה כל זה בערב יום הזיכרון, ברמאדן, בחג נבי שועייב"

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram

צפו בוידאו

בניגוד לתקנות

נדיר

בניגוד לתקנות?

כישלון לימין

קרב פוליטי

הפתעה בבריכה

על מסיכה

בחשד להסתה

זעם חרדי

זעקת העצמאים

התפתחות דרמטית

סיבוך נדיר

רוצה את בנט

סערה בנגמ"ש