ביקורת נוקבת

אבישי עברי: "נתניהו שלח אותו לעשות עבודה של מאבטח"

בעקבות פיגוע האבנים בו נרצח לוחם צה"ל עמית בן יגאל ז"ל, יועץ הליכוד אבישי עברי מותח ביקורת נוקבת על ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון בנט. שמעון ריקלין: "כך אי אפשר לנצח".
קרדיט: צילום: תאגיד השידור 'כאן11'

באזזנט >
11:47 | 12.05.20

אבישי עברי, יועץ קמפיין 'הליכוד' לשעבר, מותח ביקורת חריפה על התנהלות ראש הממשלה נתניהו ושר הביטחון נגד מיידי האבנים ובקבוקי תבערה: "החייל שנהרג הלילה ז"ל הוכשר במשך שנתיים כחייל קומנדו. הוא היה מאומן ומסוגל להשתתף בשפיץ של מבצעים צבאיים ענקיים בסדר גודל של כיבוש עירק אם צריך. במקום זה נתניהו שלח אותו לעשות עבודה של מאבטח ולעמוד בלילה מתחת בנין באיזה כפר עשר דקות מחדרה. אה ואסרו עליו להשתמש בנשקו."

עוד כותב עברי: "זאת שיטת אוסלו: היהודים הם נטע זר באזור ואסור להם לשלוט בשטח, אבל גם אי אפשר לעזוב אותו כי תיפתח משם מלחמה אז הם מחויבים לפטרל בכפרים ולאכוף חוקים חסרי הגיון באופן רנדומלי. כך נוצר הפרדוקס של "צבא כיבוש" שבעיקר בורח מזריקות אבנים ובקבוקי תבערה."

הסיפורים הכי מעניינים, אצלכם לפני כולם

ישלח מייל לאישור עפ"י תנאי השימוש.

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה, האשים את בג"ץ בתוצאות הקשות: "חייל צהל נרצח הלילה מידוי אבנים של האויב הפלסטיני. שימו לב בצד של מי בגצ. 100% סמכות. 0% אחריות לתוצאות של פסיקותיהם."

העיתונאי שמעון ריקלין הגיב: "הלב כואב על מותו של החייל עמית בן יגאל הי״ד. ונזכיר: שרק השבוע הממשלה העבירה 800 מיליון שקל לפלסטינים בלי שום דיון בקבינט. שהבית של אחד הרוצחים של רינה שנרב נהרס אחרי 9 חודשים ורק קומה אחת. והכי חמור. חיילים נכנסים למבצע בידיעה שירגמו אותם בסלעים ולא יורים חזרה. כך אי אפשר לנצח"

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp

סקר באזזנט

מה דעתך על תפקוד משטרת ישראל מאז פרוץ הקורונה?

נקראים עכשיו

עקבו אחרי באזזנט