קרדיט תמונה: אלדד יניב

"תתאפס"

אלדד יניב מאיים: "הרחובות פה יראו כמו באמריקה"

הרשת סוערת בעקבות חוק הסמכויות לשעת חירום שיובא בסוף השבוע לאישור הכנסת: אלדד יניב: "תתאפס על עצמך, חושם. (גנץ) אחרת הרחובות פה יראו כמו באמריקה.. צפו

פעיל השמאל אלדד יניב קרא לראש הממשלה החלופי ח"כ בני גנץ שלא להעביר את חוק הסמכויות לשעת חירום ומאיים: "תתאפס על עצמך, חושם. אחרת הרחובות פה יראו כמו באמריקה."

ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק תקף בחשבון הטוויטר שלו: "חוק הסמכויות – הזוי, ולא יעבור. מי שינסה להכניס שוטרים ללא צו אל בתי אזרחים יגמור עם מרי אזרחי. מי שינסה למנוע הפגנות בצווי חירום יגמור עם מרי אזרחי. נאשם בשוחד יהיה אחראי על ביצוע החוק? השתגענו? והוא מסית נגד שופטיו. אין לזה קשר לקורונה. פשוט נאשם שירד מהפסים. זה הכל"

ראש הממשלה נתניהו התייחס הבוקר לחוק שעורר סערה ברשת: "חד משמעית שלא נאפשר פריצה של משטרה לתוך בתים של אזרחי ישראל ללא צו. לא יהיה דבר כזה. נמצא את האיזון המתאים בין הצורך לאכוף את הנחיות הבידוד לבין הצורך לשמור על זכויות הפרט וצנעת הפרט של אזרחי ישראל. חד משמעית לא יהיה דבר כזה. אנחנו ערים לכך שבציבור יש מחשבה שאנחנו נפרום את האיזון הזה – לא עשינו את זה עד עכשיו ולא נעשה את זה גם בהמשך."

הוסיפו את דעתכם בתגובות
נקראות עכשיו
  LIVE

ממשלה קרועה

לפני 2 ימים