באזזנט

קרדיט תמונה: איתמר בן גביר

בן גביר vs בנט

בן גביר משיב אש: "גנזתי מידע שיכל לפרק את משפחת בנט"

עו"ד איתמר בן גביר משיב אש לגילת בנט שהאשימה אותו כי הוא סוכן שב"כ שתול שנועד להכתים את ציבור הימין: "יכולתי לפרק את משפחת בנט בתקופת הבחירות ולא ירדתי מתחת לחגורה"

קרב מלוכלך: לאחר שגילת בנט, רעייתו של שר הביטחון לשעבר נפתלי בנט, האשימה את יו"ר 'עוצמה יהודית' עו"ד איתמר בן גביר כי הוא סוכן שב"כ שתול כדי להכתים את הימין בישראל, עו"ד איתמר בן גביר משיב אש וחושף, כי ערב הבחירות הוא גנז מידע אינטימי שהגיע אליו ויכל לפרק לבנט את המשפחה.

בראיון לרזי ברקאי אמר בן גביר: "בתקופת הבחירות הגיע אליי מידע אינטימי שהיה עשוי לפרק את משפחת בנט, אבל החלטתי לא לגנוז את זה ולא לרדת מתחת לחגורה". לרדיו 103 אמר בן גביר: "גם אני יכולתי לחשוף את השמועות על נפתלי בנט ואיילת שקד ומה שקרה בבית רה"מ ולהוציא את זה לתקשורת", רמז בן גביר.

האזינו לראיון המלא לתוכנית 'קלמן ליברמן'

גילת בנט מאשימה: "עו"ד בן גביר הוא סוכן שב"כ"

כזכור, עו"ד בן גביר הגיש תביעה נגד רעיית שר הביטחון לשעבר גילת בנט, שהאשימה אאת אנשי 'עוצמה יהודית' בפריצה לביתם ברעננה לפני הבחירות.

הגיבו והשפיעו
פיד באזזנט

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות
נקראות עכשיו
  LIVE

נקלט במצלמות

לפני 19 שעות

למרות פגישת בנט-ביידן

לפני 17 שעות

נחשפת בשיר חדש

לפני 3 ימים

הסיפורים הכי מעניינים
אצלך לפני כולם

מערכת באזזנט עושה מאמצים בכדי לתת קרדיט למקור. אולם יתכנו מקרים שבהם לא הצלחנו לאתרו והשימוש נעשה בהתאם לסעיף 27א לחוק זכויות יוצרים. במידה וחסר לכם קרדיט באתר, פנו אלינו ונעדכן.